7 Cem Akaş ücretsiz indir

7 Cem Akaş ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

İlk kez yayımlandığı 1992'playroom bu yana ,alçakgönüllü bir "kült canonical"statüsünü haklı gösterebilecek bir meraklı kitlesi oldu"7"nin. İstanbul'da geçiyor olay,gizli ve gizemli bir dinsel örgüt söz konusu,iki sevgili arasında gelişen bir güç paylaşımı savaşı ve buna koşut giden bir cinsellik izleği var. Romanın dili de canonical kişileri kadar genç,dinamik ve heyecanlı. .

7 Cem Akaş kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Okuyan Us Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9789758420285
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

7

mdfac2000

Şeytani İkna'dan harika şeyler bekliyordum ama kafam karıştı ve hafifçe rahatsız oldum. Ölümcül, yarı iblis mirası nedeniyle yetiştirildiği topluluk tarafından kapatıldı. Kendi başına dışarı çıkmak için ayrılır ve tutukluğunu kazanmak için şeytani barlarda savaşır. Orobus onu barında bulduğunda, doğumunda yapılan sözleşmelerini uygulamadan ve onu cehenneme götürmeden önce onun varlığına çekilir. Ölümcül gerçekten güçlü bir karakter değildi, birbiri ardına bir çelişki vardı. Sert davrandı ama sert bir şekilde yarıya indi. Navajo şifacıları, doğum anneleri insanları eğitiyor ve şeytani tarafından nefret ediyor. Ayrıca ebeveynlerinden Orobus'tan nefret ediyor ve liderlik etmek zorunda kaldığı hayattan nefret ediyor. Ama sonra aniden, Orobus olmadan olamaz, kardeşini seviyor ve onlardan nefret ettiğini söyledikten bir gün sonra annesinin açık kollarına koşuyor. Şeytani İkna'nın tüm tonu buydu ve okuyucuyu şiddetli hayal kırıklığı noktasına karıştırmaya çalıştı. Her üçüncü sayfada, Fatal'ın hala Cehennemde mi yoksa Dünya'da mı olduğunu anlamak için tüm paragrafları tekrar okuyordum. Görünüşe göre Fatal’ın babasıyla ona sahip olması ve ona karşı çiftleşme hakkı veren bu çok değerli sözleşmeye sahip olan Orobus, gerçek adını söyledikten sonra bile kim olduğunu bilmiyordu. Sonra altı bölüm sonra ona gelmesini ne kadar beklediğini anlatıyor. Fatal bilinçsizce vurulduktan ve garip bir odada uyandıktan sonra Cehenneme gitmek zorunda kaldığında tam karakter değişikliğinden bahsetmiyorum bile, koşmaya çalışıyor mu? Bu dünyada en çok nefret ettiği varlığa karşı herhangi bir mücadele veriyor mu? Tabii ki değil, bir sonraki eylem, cehennemden bir iblis prensi ile çok net bir şekilde yatağa atlamak ve ertesi gün uyanmak gibi, hala ondan nefret etmene rağmen son on yıldır yaşamakta olduğun hayat sadece uyandım. Benim için gerçek katil, Orobus'un Fatal'ı örtbas etmek için hayatının bir inç içinde dövüldüğü zamandı, ona zehirli yaralardan kurtulmanın iki hafta kadar süreceğini ve yine de ertesi sabah başka bir heyecan için ayağa kalkacağını söyledi. Ben-ve-orada-sen-hiçbir-bu-seks-yapmak-için-yapmak-için-hiçbir-mantıksal-neden-yok. Şeytani İkna bir saçmalık büfesiydi. Levey iyi bir fikir aldı ve tutarsız yazı, gergin zaman çizelgeleri ve kim veya ne olduğunu bilmeyen çok titrek bir ana karakterle parçalara ayırdı. Mazoşist eğilimlerim olduğu biliniyordu, ancak bu tren kazasının bir sonraki taksitinde oturmayacağım bile. Bu incelemeyi storywings.com'da bulun

2020-01-08 00:40

gaflopes

Paul Farmer mutlak bir dahidir. Partners in Health ile yaptığı çalışma gerçekten ilham vericidir. Bu kitabı kenar notları ile doldurdum. Dağlar Dağların Ötesinde hayallerinizi takip etmek için edebi formda bir meydan okumadır.

2020-01-04 10:08

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

7 okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

7 indir itibaren OpenShare

4.8 mb. indir ücretsiz

7 indir itibaren WeUpload

4.7 mb. okumak kitap

7 indir itibaren LiquidFile

3.3 mb. indir

7 Cem Akaş kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

7 okumak içinde djvu

3.7 mb. indir DjVu

7 indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

7 indir içinde odf

3.1 mb. indir ODF

7 indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar