mrkmlvs

Mark Melves Maglipas Melves Maglipas itibaren Leck Kill, PA 17823, Birleşik Devletler itibaren Leck Kill, PA 17823, Birleşik Devletler

Okuyucu Mark Melves Maglipas Melves Maglipas itibaren Leck Kill, PA 17823, Birleşik Devletler

Mark Melves Maglipas Melves Maglipas itibaren Leck Kill, PA 17823, Birleşik Devletler

mrkmlvs

Bu inanılmaz bir konunun müthiş bir okumasıydı. Ne kadar harika bir yazar. Umarım yazdığı her şeyi kesinlikle okuyacağım için daha fazla tarihsel kurgu yazar.

mrkmlvs

Civciv aydınlatılmış türün bir başka suçlu zevki. Ana karakter beni gerçekten rahatsız ediyor. Bu hikayelerde, sinir bozucu olma eğiliminde olan birçok “tahmin” vardır.

mrkmlvs

Genellikle karakter çalışmalarını sevmiyorum çünkü deneyimlerimde yavaş ilerliyorlar. Ancak, bunun yavaş hareket ettiğini hiç bulamadım. Okuduğum en güzel kitaplardan biri olduğunu gördüm. Tam şimdi tamamladığım zaman tam anlamıyla yırtıldığım noktaya. Dil güzel. Diğer kiracıların anlatıcıların açıklamaları paha biçilemez. Kitabın kısa bölümlerden geçmesi ve 12 yaşındaki bir kız ile 54 yaşındaki bir kadın arasındaki anlatımın değiş tokuşu harikaydı. Kolejde Rusça'da bir reşit olan ve Anna Karenina'yı Oprah ile okuyan biri olarak, kesinlikle bu metne referanslar aldım. Bu kitap hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemem. Kayınvalidem önerdiği için çok mutluyum. Ölmeden Önce Okunacak 1001 Kitaplar listesinin 2010 sürümünde ve bunun iyi bir nedeni var. Gurme Rhapsody'yi yerel kütüphaneden almak için sabırsızlanıyorum. Kesinlikle şimdi okumak için listede.

mrkmlvs

ikinci kitap, bence ilk kitap kadar çıkıyor. onu seviyorum

mrkmlvs

Eski el yazması tarzının tadını bulamadım ... Crichton'un çalışmasını gerçekten çok seviyorum, ama beni sıktı.

mrkmlvs

Aşkımla, ailemle, taksi şoförüyle arkadaşlarla diyaloğumuz olduğunda neler oluyor .... Bizi kelimelerle, seslerle ve kelimelerle bir ilişkisi olan diğer herhangi bir hareketle dönüştürmek istedikleri. insan iletişiminin inşasında kelimeler. neden kelimeler insan için çok boyutlu karaktere sahiptir ve ....

mrkmlvs

bahçecilik ilgili listeler, tırnak ve bilgi gerçekten rastgele bir ürün yelpazesine. büyük bir referans değil, ilginç bir hızlı okuma.

mrkmlvs

"Be More Chill" in heyecan verici bir okuma olduğunu düşündüm. Sevgi, komedi ve lisede gerçekten hangi problemlerle doluydu. Karakterlerin gerçekçi olmasından gerçekten keyif aldım. Durumların da gerçekçi olduğunu sevdim. Umarım bu kitap, okuyan, zorbalığın kötü olduğu ve onları yargılamadan önce birisini tanımanız gereken gençlerin gözlerini açtı. Kesinlikle bu kitabı herkese tavsiye ederim.

mrkmlvs

Deryn ve Alek, Konstantinopolis'e gidiyor. Geldiklerinde, pazarlık ettiklerinden daha fazlasını alırlar. Westerfeld'in oluşturduğu görüntüler inanılmaz; Hem Clunker hem de Darwin icatları insanlar gibi hayat gibidir.

mrkmlvs

For the first two hundred pages of this book I kept thinking "Why am I reading this?" but then I got hooked and ended up reading the entire series. I thought this review was interesting and its worth reading if you have read the books: http://www.theatlantic.com/doc/200812...

mrkmlvs

I couldn't take it anymore. 30-something, maybe 40-something pages in, I just gave up. I think it was after the body part-by-body part descriptions of the women, or the details of every. Single. Turn. while he was following Geiger. A couple of things wrong here. First, the too-dense descriptive passages and depictions of women remind me of everything I don't like about Butcher's Dresden Files series; and second, I have seen too many parodies of Chandler's style (most recently Colin and Ryan on Whose Line is it Anyway?) to take it seriously. Too clever, too "hard-boiled" for me.