hanzart

Hanz Myhr Myhr itibaren Unity, ME, Birleşik Devletler itibaren Unity, ME, Birleşik Devletler

Okuyucu Hanz Myhr Myhr itibaren Unity, ME, Birleşik Devletler

Hanz Myhr Myhr itibaren Unity, ME, Birleşik Devletler

hanzart

Etrafındaki hiç kimse bunun gerçekleştiğini kabul etmek istemediğinde, çocuk annesinin ölümünü nasıl anlamlandırır? Bu, Jeanne Simonoff'un güçlü anılarının açtığı soru. 2 yaşındaki bir çocuğun tuhaf, şaşkın, parçalanmış bilincinin perspektifinden başlayarak ve on yıl boyunca kronolojik olarak ilerleyen Kendimi Kurtarmak, nihayetinde varoluşsal bir gizem hikayesidir. Genç bir Jeanne yavaş yavaş annesinin ölümü ve babasının kederini sözlü olarak ifade edememesi hakkında daha fazla bilgi edinirken, Jeanne'nin yaşının annesinin anısını, büyükannesinin derslerini onurlandırabilen, cılız bir genç Yahudi lezbiyen haline geldiğini gözlemliyoruz, ve üvey annesinin besleyici etkisinden gelişiyor. Anının ikinci bölümünün ana teması, Yahudi inancını çevredeki topluluktan gelen antisemitizm ve topluluk içindeki cinsiyetçilik karşısında tutmaktır. Kitap, karışık inanç arkadaşlıklarıyla yüzleşmede hiçbir yumruk atmıyor, Hıristiyan dogma dini hoşgörüsüzlüğü motive etti ve yetişkin çocukların yaşlanan ebeveynlerine bakarken yapmaları gereken zor seçimler. Unclinchingly dürüst, bu kitap yüreğini koluna giyer. Simonoff'un bir sonraki çalışmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

hanzart

Bu roman, günümüzde emos gibi yanlış anlaşılmış varlıklar olarak temsil edildikleri ve herkes gibi muamele edilmesi gereken vampirleri ve doğaüstü olanları korkunç yaratıklar olarak gösteren taze ve canlandırıcı bir arsa çizgisini içeriyordu. Bu, "vampirleri sevdiklerinin" akranları tarafından homoseksüel olarak adlandırılacağını belirten herhangi bir çocukla sonuçlandı (bana güven). Vampirlerin, olması gerektiği kısır kan emici ucubelere tekrar tekrar ihtiyaç duyduklarına inanıyorum ve bölüm 19'un yazarı Will Hill bunu yapıyor. O fantastik bir yazardır ve izleyicilerin dikkatini çekmek için her birkaç bölümde düzenli flashbacklerin kullanılmasına dikkat edilmelidir. Şahsen kitabın devamı için sabırsızlanıyorum.

hanzart

Overall enjoyable read for me. Slow-going at first but the mystery held me. I did figure out whodunnit pretty much as soon as they appeared in the story. Also, one mystery is never explained which left me frustrated. Another peeve was that at the end of the story the narrator excuses his failing to see through the culprit by claiming they "had you fooled as well". To this I say, 'no they didn't'. This was just a case of wishful thinking on the author's part.