kiranshinde

Kiran Shinde Shinde itibaren 52900 Beyseki Köyü/Mesudiye/Ordu, Türkiye itibaren 52900 Beyseki Köyü/Mesudiye/Ordu, Türkiye

Okuyucu Kiran Shinde Shinde itibaren 52900 Beyseki Köyü/Mesudiye/Ordu, Türkiye

Kiran Shinde Shinde itibaren 52900 Beyseki Köyü/Mesudiye/Ordu, Türkiye

kiranshinde

Tanrım, bu kitap ya da daha doğrusu bu dizi, yürek parçalayıcı, çileden çıkaran, komik ve çok güzel. Çok büyük anlar: Sansa ve Hound arasındaki her şey; gizemli Jaqen, Arya'ya “3 dilek” verir; Brienne "Güzellik" in şiddetli ve tabii ki, Tyrion ve Jon Snow - Hangisini daha çok sevdiğimden veya gerçek kahramanın kim olduğundan emin değilim. Bunu diğer birçok fantezi romanından ayıran şey, karakterlerin ne kadar iyi hazırlanmış olduğudur. Hikayenin tüm taraflarını görüyoruz ve kötü adamların kahraman olduklarını ve iyi insanların iyi nedenler (ya da en azından onlar için) gibi görünen korkunç şeyler yaptığını izliyoruz. Ve evet, büyü ve ejderhalar var, ama bunlar ağır bir fiyatla gelen gizemli ve karanlık şeyler. Game of Thrones'da olduğu gibi, tekrar okuyup ne olacağını biliyor olmama rağmen, kendimi hala bu sevgili karakterler için ümit umuduyla buldum. Sizi birden fazla okumada hala şok edip şaşırtabilecek bir kitap bir hazinedir.

kiranshinde

True insight to sharing or at least wanting to share your life with somebody else and what marriage and living together is.