naeleno

NAEL Dalli Dalli itibaren Buluh River, Batang Anai, Padang Pariaman Regency, West Sumatra, Endonezya itibaren Buluh River, Batang Anai, Padang Pariaman Regency, West Sumatra, Endonezya

Okuyucu NAEL Dalli Dalli itibaren Buluh River, Batang Anai, Padang Pariaman Regency, West Sumatra, Endonezya

NAEL Dalli Dalli itibaren Buluh River, Batang Anai, Padang Pariaman Regency, West Sumatra, Endonezya

naeleno

Bu kitap çok canlandırıcıydı. Çok komik bir şekilde gülüp dökülen parçalar vardı.

naeleno

12 yaşındaki Adbilene Tucker 12 yıllık hayatını babasıyla birlikte raylara binerek geçirdi. Şimdi 1936 yazında bir demiryolu kampında çalışmaya başlıyor ve onu memleketi Kansas, Manifest'e gönderiyor. Büyük Buhran sırasında giyilen ve kepenklenen bu kasabanın öykülerinde büyüdü. Yazını Manifest'te babasının arkadaşı Shady ile geçiren Abilene, arkadaş edinir ve casusluk avına çıkar. Manifest, Abilene ve babasının hikayesi, Abilene'nin kırık bir pottan olan borcunu kapattığı için yerel divinör Bayan Sadie tarafından anlatılır. Abilene "Rattler" adlı casusu bulacak mı? Babası onun için dönecek mi? KONULAR: 2. nesil göçmenler, Depresyon, kömür madenciliği kasabaları, KKK, Birinci Dünya Savaşı, Yetim Trenleri, Yasak ve Önyükleme, rayların sürülmesi, mucize şifa iksirleri, İspanyol Grip İçeriği: eski gazete makaleleri, mektuplar ve flashbackler; 1918 ve 1936 arasında dolaşık hikaye

naeleno

Bunun çocuklar için eğlenceli bir şey olduğunu düşündüm. Aslında kendime birkaç ipucu öğrendim! :)

naeleno

İtiraf ediyorum: Spoiler düşürdüğüm biliniyordu ve bu insanları rahatsız edebilir. Örneğin, The Old Curiosity Shop hakkındaki incelememin (spoiler görüntüle), Doctor Faustus hakkındaki incelemem (spoiler görüntüle) ve The New Testament hakkındaki incelemem bunu (view spoiler) ortaya çıkardığını söylemekten utanıyorum. Yukarıdaki ve diğer birçok tur için özür dilerim. Ancak, gördüğünüz gibi, şimdi spoiler etiketini keşfettim, bu yüzden gelecekte bu talihsiz olaylardan çok daha azı olacak. Size bu Aldiss şort koleksiyonundan bahsetmeme izin verin ve aynı zamanda size nasıl bir reform karakteri olduğumu göstereyim. Gönderin Muzaffer, şimdiye kadar karşılaştığım en tuhaf hikayelerden biri (1968'de yazıldığı göz önüne alındığında, yazarın o sırada ne içtiğini merak ediyorsunuz). Aldiss, Kraliçe Victoria için tuhaf bir şeye sahip gibi görünüyordu: özellikle, Cryptozoic, unutulmaz bir sahne içeriyor (görünümü spoiler). Burada, gerçek dünyanın yaşadığımıza inandığımızdan çok farklı olduğunu keşfettiğimiz Matrix benzeri anlaşmalardan birini alıyoruz. Mantığı görebilirsiniz. Aldiss'in belirttiği gibi, (görünümü spoiler). Kahraman, gerçek dünyaya açılan portalın (görünüm spoyleri) olması gerektiğini anlıyor. Açar ve aynanın diğer tarafında kendini keşfeder (görünüm spoyleri). Son iki satır bu genişletilmiş tüylü köpek şakasına harika bir son veriyor: (görünümü spoiler) Üzgünüm ... Sadece ısınmalıyım ve Randy'nin Sendromu ve başlık hikayesini anlatmayı planlıyordum, ama zaten erdemin çok fazla egzersizinden tükenmiş hissediyorum. İyi çözünürlüklerle neye benzediğini biliyorsunuz. Belki de sonuçta kötü olmalıyım.

naeleno

This is a wonderful book to read, especially around St. Patrick's Day. It gives stories about the history of Ireland as seen through the telling by an itinerant storyteller. Well written, captivating narration. It explained to me so much about why my late grandmother had the attitudes she had as a descendant of the Irish people. As the book says, Ireland gave the world its people. We should all see why by reading this book.

naeleno

I found this book to be sad. Truthfully, I was down at some times. The heaviness of this book makes me feel that even if my problems are going on, there are those with bigger ones. I felt more for this book than I have for most of the other books I've read. I feel just that bad that there are people worse off than I am, and I complain. However, as the book may be about the author's burns, I feel like this is still a normal book. To me, I see attempted suicide in the way he handled this, and that's normal for today's society. However, I still think that burns, or even attempting suicide in the first place is still much. Even so, this book is still a good book and I wholly recommend it.