aldisandmore

Aldis Rasums Rasums itibaren 28047 Fornaci NO, İtalya itibaren 28047 Fornaci NO, İtalya

Okuyucu Aldis Rasums Rasums itibaren 28047 Fornaci NO, İtalya

Aldis Rasums Rasums itibaren 28047 Fornaci NO, İtalya

aldisandmore

Yedek yazı stilini çok sevdim ama sonun beni biraz hayal kırıklığına uğrattığını söylemek zorundayım. Ben de diyaloğu çok beğendim. Coen kardeşlerin filmi, hemen hemen kitap canlanıyor.

aldisandmore

Yayın tarihinden önce, bir goodreads hediye yoluyla gelişmiş bir kopyasını almaktan oldukça mutluydum - tarih ve okumayı sevdiğimde, çok fazla tarihsel kurgu okumam. Doktor Holliday ben sadece batı üzerinden aşina olduğum ve yıllar önce bir tarih öğretmeni tarafından kısa bir bip ile onun ve Wyatt Earp ile sınıf bir batılı gösteri vardı bir kişilik olduğunu. Dodge City'nin birkaç yıl önce Kansas'ta olduğumda (yem partileri nedeniyle) mümkün olduğunca çabuk geçtiğim bir yer olduğunu belirtmiyorum. Bununla birlikte, Russell'ın Doc için yaptığı araştırma oldukça derindi ve kitap son derece iyi yazılmıştı (gelişmiş kopyada sadece birkaç yazım hatası). Russell, gerçek olan karakter listesinde ve hikayenin bölümlerini doldurmak için hangi karakterlerin yapıldığını not ediyor. Yatakta yatmakta zorlandım ve öğle saatimde okumak için yanımda taşıyordum ... ve şimdi Earps ve Doc'taki okuma listeme eklemek için birkaç kitap daha bulmaya hevesliyim Holliday onlar hakkında daha fazla bilgi hem de eğlence için.

aldisandmore

** spoiler alert ** Much more interesting than the first book in this trilogy, but still somewhat disappointing when compared to the Farseer and Tawny Man trilogies, which remain among my favorites. The pacing just seems off, and I found myself skipping through some sections. Normally I'm OK dealing with multiple POVs, but I just didn't think it was particularly well-done here. Still, I'm sure I'll read it again, and it's great to finally read a little more about Tintaglia and the sea serpents. The truth about wizardwood hardly comes as a shock, though, which I suppose is what I mean about pacing. In many places it felt like a slog rather than an edge-of-your-seat ride, and being jolted from one POV to another just didn't help. I also found it difficult to believe that Malta would take the turn she did, given the way she was set up in the first book. Perhaps if she'd been less of a petulant child there, it wouldn't have been so unlikely. Some of the other characterizations just seemed flat to me. I think if I'd read this before I read the Farseer and Tawny Man trilogies, I'd have liked it a whole lot more.