gabilungu

Gabi Lungu Lungu itibaren Gbalaken, Liberya itibaren Gbalaken, Liberya

Okuyucu Gabi Lungu Lungu itibaren Gbalaken, Liberya

Gabi Lungu Lungu itibaren Gbalaken, Liberya

gabilungu

Bu kitap o kadar iyi yazılmıştı ki, bu insanlarla odada olduğumuzu, hikayelerini dinlediğim ve hayatlarını yaşadıkça ayakta olduğumu hissettim. Karakterler gerçekten büyüleyici, o yüzden kitabı bitirdiğim için onları özleyeceğim. Ve hala burada bir sürü soru ile oturuyorum. Keşke Ninny Threadgoode'u çağırıp kendime "Tam olarak ne oldu ..." diye sorabilseydim. Gerçekten, güney sözlü hikayenin geleneği anlatan ruhunu gerçekten büyüleyen güzel anlatılan bir hikayeydi. Çok keyif aldım. Elimdeki tek eleştiri, ırk ilişkileri, homoseksüel ilişkiler, Depresyon sırasında yaşam, kadınların toplumdaki gücü ve rolü ve diğer birçok ağır konu hakkında oldukça pembe bir tablo sunmasıydı. Bununla birlikte, bu kitabın tüm bu fantastik karakterleri sunup gerçekten sevimli bir hikaye anlatmaya çalıştığını sanmıyorum.

gabilungu

Gerçekten eğlenceli bir kitap. Çok temiz. Keşke bunun bir dizi kitap olduğunu fark etseydi ve tüm kitaplar bitene kadar beklerdim. Yani, bir sonraki kitapla ilgileniyorum ama henüz tamamlanmadığı için ölmeyeceğim. :)

gabilungu

Translation

gabilungu

Asit üzerinde varoluşçuluk okudunuz mu?

gabilungu

Publishers Weekly Eight stories, some inspired by traditional Jewish tales, feature such characters as Shlemiel, Todie, Rabbi Leib and Menaseh. PW called this ``a rich collection that will be enjoyed by both young and old.'' (All ages)