coreymhicks

Corey Hicks Hicks itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Corey Hicks Hicks itibaren Texas

Corey Hicks Hicks itibaren Texas

coreymhicks

1930'ların katı / noir suç yazımında bir klasik. Bu tarihsel önemi nedeniyle okumaya değer, ancak metne modern bir göz uygulamak zor. Karakter güdüsü ve karakterler tarafından verilen çok saçma kararlar var (cinayet planları, şiddetli seks, hırsızlık, sorgulamalar - bu romanda her şey var). Bugün, diyalog ciddi olmaktan daha gülünç görünüyor. Ama kadıncı, alkolik James Cain'e bir şey vereceğim, cesur hikaye anlatımında kırılgan cesaret.

coreymhicks

Dürüst olmak gerekirse bunu gerçekten bitirmedim. Yolun 3 / 4'üydüm ve sayfaları gözden geçirmeye başladığımı fark ettim ... dikkatimi çekmek için iyi tidbits arıyorum. Sadece yazar / anlatıcı ile bağlantı kurmadım ve bazı fikirleri ve okuduğu kitaplar ile hayatı arasında çizdiği korelasyonlar ilginçken, hiçbir zaman tam olarak yatırım yaptığımı hissetmedim. Bu yüzden vazgeçtim ve diğer kitaplara geçtim. Yazarın işaret ettiği gibi, zaman kısadır ve okunacak çok şey vardır. Hikaye ve okuyucu arasında bir bağın olmadığı bir kitabı zorlayarak kimseyi cezalandırmanın bir anlamı yok.

coreymhicks

This was a fun book. The main character, Violet, is quirky and full of imagination. At first, she was a little annoying because I found her to be a bit naive. However, as I read the novel, I realized that much of the point of her story is the process of growing up. Austin portrayed the historical aspect of the novel well. I love reading novels about the Women's Rights movement and women's suffrage, and this one delivered (Violet even wears-gasp-bloomers!) I loved the list of mysteries that Violet feels that she must solve, and the hilarious aspect of her spinster grandmother and aunts all trying to fix her up with who they think is most suitable for her. There were a few times that I actually laughed out loud. I also loved how she came to trust in God by the novel's end and how the Christian aspects of the novel were never on the nose or preachy. Overall, A Proper Pursuit was a sweet, light tale. Recommended, especially if you like history around the time of the Women's Rights Movement and spunky, sleuthing heroines.