novapan

Nova Pan Pan itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Nova Pan Pan itibaren Texas

Nova Pan Pan itibaren Texas

novapan

Bazen bir kızın harika karakterleri olan iyi bir kabarık hikayeye ihtiyacı vardır. Ve bunu teslim etmeden önce okudum bile.

novapan

Ah dostum, bu benim tüm zamanlarımdan biridir. Bir Faustian pazarlığı, güçlü ve delici bir anlatıcının sesi, bir aşk hikayesi, konuşan bir kedi - bu kitap hepsine sahip. NB Çeviriyi Michael Glenny tarafından okudum. Bu Mirra Ginsburg çevirisini henüz okumamıştım.

novapan

Bu hikayenin anlatıldığı şekilde sevdim. Resimler ve metin arasında mükemmel bir denge vardı. Okumak bir film izlemek gibiydi. Hikaye kalp anahtarı ve kesinlikle güzel.

novapan

Ben birkaç kez okumaya çalıştım, çünkü LoTR sevdim ... ancak içine alamadım.

novapan

Genç yetişkinlere yönelik olmasına rağmen, bu kitabı hiç bilmediğim bir tarih bölümüne inanılmaz derecede göz alıcı buldum. Hızlı okuma ve harika hareketli hikaye.

novapan

Görünüşe göre bu kitabı (Goodreads göre 02-05 Haziran 2011 okuyun) okurdum ama ben hiç hatırlamadım (hiçbir cinas amaçlanan). Bu yüzden tekrar okuyorum!

novapan

onu sevdi! romantik, NYC, İtalyan Ailesi, İtalya gezisi, aile şirketi, sanatçılar ve daha fazlası! o kadar iyi ki dizideki bir sonraki kitabı almak zorunda kaldım! çok eğlenceli okumak.

novapan

Bu kitaptan vazgeçmememi teşvik ettiği için Alisa'ye çok teşekkürler! Kuşkusuz, başlangıç, doğruluk ve toplumun tanımlarıyla biraz çizilmiştir, ancak kitabın sonu bunun için daha fazladır. Hala ana aşk hikayesinin iki kuzen arasında olduğunu korkutuyor, ama bunu toplumsal farklılıkların bir parçası olarak anlamalı ve devam etmeliyim. Beni güldürmeye devam ettiği sürece daha fazla Austin okumaya devam edeceğim.

novapan

Hızlı okuma. Gerçekten trajik ama güzel bir hikaye. Morrison'un tarzı benzersizdir ve hikayeyi çok iyi taşır.

novapan

Jarle Klepp er en tufs, men bra bøker blir det! Dette er vel kanskje den Tore Renberg-boka jeg har det mest vanskelig med å forstå hvorfor jeg liker. Ekstra mange slitsomme monologer og mangel på sympatiske karakterer burde teknisk sett trekke ned, men jeg liker den virkelig godt likevel. Også litt morsomt at handlingen har "tatt meg igjen i tid", referansene her kan jeg faktisk kjenne meg igjen i, 2007 er et år jeg har litt bedre forutsetninger til å huske noe fra.

novapan

excellent book to recommend to someone who doesn't read that often, very easy to get into

novapan

great dark humor, excellent pacing, and an important message. the characters all appealed to me a great deal, and the transitions from the first major character to the second was done masterfully; i didn't miss the original primary character because i was fully entranced with the second. this wasn't a grim, serious book, but it managed to address a serious issue without dumbing it down.

novapan

This book was so good. I loved it! It was pretty sad, but also funny. I really enjoyed it.

novapan

This book is very chilling and suspeceful. If you are in need for a chiller book you need to read this. As everyone know Steven King writes many different and weird books. This book falls nothing shotr of that. After reading it, it has become one of my faviorte books.