tnic77

Nick Tan Tan itibaren Nagapur, Maharashtra 442102, Hindistan itibaren Nagapur, Maharashtra 442102, Hindistan

Okuyucu Nick Tan Tan itibaren Nagapur, Maharashtra 442102, Hindistan

Nick Tan Tan itibaren Nagapur, Maharashtra 442102, Hindistan

tnic77

Kuşkusuz, şimdiye kadar yazılmış en mükemmel romanlarından biri.

tnic77

Çok eğlenceli!

tnic77

Sevmedim ....

tnic77

Bundan biraz daha fazlasını istedim, ancak Bear River'da büyüyen ve 80'lerin sonlarında SSCB ile işler tersine dönerken Rus casusu haline gelen bir adam hakkında gerçek bir hikaye.

tnic77

Bunu kızımdan doğum günü hediyesi olarak aldım. Teşekkürler, Catherine. Bu hoşuma gitti. Bana yoga ve meditasyona devam etmek istiyorum.

tnic77

Stephanie Pearl-McPhee'nin tüm işlerini seviyorum - iplikçiliği veya wordcraft'ı! Nadir bir zekası, örme uzmanlığı dönümleri ve büyüleyici büyüleyici bir samimiyeti var. Bloguna bayılıyorum. Bununla birlikte, bu kitap sadece 3 yıldız alıyor çünkü bu biraz vasat. Çok sevimli ve bazı parlak bitlerle, ama genel olarak bir metaforu gerçekten ulaşabileceğinden biraz daha uzatma girişimi gibi geliyor. Bir seyahat rehberi gibi organize edilen bu kitap, sizi her yerde olan Örgü ülkesine tanıtır ve sizi yerel gelenekler ve benzeri yollarla yönlendirir. Bunlardan bazıları eğlenceli ve bazıları biraz açık veya sıkıcı. Kitabın güzel bir parçası, örgüyü keşfedip emen kurgusal bir kadının tekrarlayan mektuplarıdır. Bu kadın (Alice) Stephanie'nin kendi sesiyle yazıyor (özel yaşam deneyimleri olmasa bile), bu yüzden doğuştan gelen cazibesinin parladığı yerlerden biri. Başlık, elbette, hem bir örgüyü bitirmek hem de bir yolculuğa başlamak için atıfta bulunan bir kelime oyunu. Ne yazık ki, aynı cümle, kitabın ilerleyen bölümlerinde, örücünün ölmesini ifade etmek için farklı bir cinayet olarak görünüyor ve bu da başlığı yeniden değerlendirmemi sağladı. İplik Harlotu yok olma noktasında mı? Umut etmeyelim!

tnic77

Bu okuduğum Tony Bourdain kitaplarının ilkiydi. Onu sev.

tnic77

Lance Armstrong inanılmaz. İyileşmesini / başarısını asla daha yüksek bir güce atfetmediğine şaşırdım, ama genel olarak onun hakkında okumaktan gerçekten keyif aldım.

tnic77

i love raven

tnic77

Great book, the narrative moves really well and packed with information if you've ever wondered what hedge funds are like and what they do. I hear about this incident (the failure of LTCM in '98)referenced all the time in news stories and this book is the full story.

tnic77

This book is absolutely hilarious !!!! I would have to say that this is one of my absolute favorites of this author. Judy Baer always tries to have a positive influence through her books, and teach a positive principle. This one shows the difference between disorganization and hoarding, as well as organization and obsession. While it is good to be organized and clean, you shouldn't go overboard.