manish45093b00

Manish Surti Surti itibaren Alooda, Rajasthan, Hindistan itibaren Alooda, Rajasthan, Hindistan

Okuyucu Manish Surti Surti itibaren Alooda, Rajasthan, Hindistan

Manish Surti Surti itibaren Alooda, Rajasthan, Hindistan

manish45093b00

Bu kitap herkes için değil, eğer ekonomi sizin ilginizi çekiyorsa, hızlı ve eğlenceli bir okuma. Şahsen, çatlak çetelerin neden McDonalds gibi olduğunu ya da emlakçıların KKK gibi olduğunu bilmek istemiyorum.

manish45093b00

İlk olarak yıllar önce, George Lucas'la olan ilişkisi ve Yıldız Savaşları'nı eski kahramanlık hikayeleriyle karşılaştırmasıyla Joseph Campbell'ı öğrendim. ŞİMDİ kadar oturup bazı çalışmalarını okudum. Bu Bill Moyers ile bir sohbet koleksiyonu ve inanılmaz. Campbell farklı kültürlerden aşka, kahramanın yolculuğuna, toplumsal rollerine vb. Hitap eden pek çok hikaye anlatıyor, bana okumam için bir milyon şey daha verildi. Son derece, çok, tavsiye !! İyi kitap dizisi devam ediyor ...

manish45093b00

Çeviri sürecinde neyin stilistik ve neyin kaybedildiğini söyleyemem. Bunu sevdim. Kasten garip olduğunu söyleyebilirim. Ancak, bir kısmı benimle bir bilgisayar konuşuyormuş gibi görünüyordu.

manish45093b00

I expected a lot of this book based on its reputation as one of the best wrestling autobiographies - maybe expected too much! The book was very entertaining, was written with a lot of honesty and a lot of humour. I really enjoyed the little anecdotes from around the ring, and the story about how Mick tried to make it in the wrestling world was thoroughly compelling. I have to admit it did not completely live up to my expectations having previously read Bret Hart's (more emotionally engaging) and Chris Jericho's (funnier) autobiographies, and I ended up skipping the lengthier descriptions of his matches and promos - still a very enjoyable read though.