matthewhopb843

Matthew Hopkins Hopkins itibaren Erciyes Mahallesi, 38210 Hacılar/Kayseri, Türkiye itibaren Erciyes Mahallesi, 38210 Hacılar/Kayseri, Türkiye

Okuyucu Matthew Hopkins Hopkins itibaren Erciyes Mahallesi, 38210 Hacılar/Kayseri, Türkiye

Matthew Hopkins Hopkins itibaren Erciyes Mahallesi, 38210 Hacılar/Kayseri, Türkiye

matthewhopb843

Hayatta hatıralar yazık olsun diye yazdın. Beyefendinin çiçeğinin üstündeki o ruh nedir?

matthewhopb843

Serinin toplam favorisi. Çadırda Edward ve Jacob arasındaki konuşmayı SEVDİ.

matthewhopb843

Ne yazık ki bu format Freeman'ın çizimleri için hiçbir şey yapmaz, ancak tanıtım ve biyografiden gerçekten keyif aldım.

matthewhopb843

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı çok sevdim! Beni şaşırtan şey, Teddy'nin kocasıyla aldatmakla nasıl başa çıktığı ve - hikayeyi bozmak istemediği - sadece diğer adamla takıntılı hale geldiğini ancak yavaş yavaş adamın kendisine düştüğünü bulmaktı. "Öteki adam" ile ona, şifa gibi sevginin küçük adımlarla nasıl gerçekleştiğini öğreten alışılmadık bir dostluk kurarlar. Karanlık ve sağır edici olarak görülebilen veya bir kaleydoskoptan görüntüler olarak görülen küçük anlar. Aynı kişiyi seven her iki acı adam için de kök salmıştım. Kaleydoskopa baktığınızda hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve ne bildiğimizi düşündüğümüz insanlar da değildir. Çok dokunaklı bir kitap.

matthewhopb843

Bu kitabı gerçekte benden daha fazla sevmek istedim. Bana gençlik kurgu gibi geldi. Yazar gençleri Brooklyn'in çeşitliliği hakkında eğitmeye çalışıyordu. İrlandalıların, İtalyanların, Yahudilerin, Almanların, Siyahların hepsinin nasıl hoşgörü ve kabul görmeyi öğrenmek zorunda kaldıkları konusunda beni sürekli dövmeye devam ettiğini hissettim. Eilis ile ilgili olarak, kaç yaşındaydı? 16? 21? Tamam, Toibin, yaşlı bir adam olduğu düşünülürse, kendi bakış açısından inanılmaz bir konuşma işi yaptı. Sonunda bu kitaptan o kadar heyecanlı değildim. Birisi, bunu oku ve neyi kaçırdığımı söyle. Susan?