matthewhopb843

Matthew Hopkins Hopkins itibaren Erciyes Mahallesi, 38210 Hacılar/Kayseri, Türkiye itibaren Erciyes Mahallesi, 38210 Hacılar/Kayseri, Türkiye

Okuyucu Matthew Hopkins Hopkins itibaren Erciyes Mahallesi, 38210 Hacılar/Kayseri, Türkiye

Matthew Hopkins Hopkins itibaren Erciyes Mahallesi, 38210 Hacılar/Kayseri, Türkiye

matthewhopb843

Hayatta hatıralar yazık olsun diye yazdın. Beyefendinin çiçeğinin üstündeki o ruh nedir?

matthewhopb843

Serinin toplam favorisi. Çadırda Edward ve Jacob arasındaki konuşmayı SEVDİ.

matthewhopb843

Ne yazık ki bu format Freeman'ın çizimleri için hiçbir şey yapmaz, ancak tanıtım ve biyografiden gerçekten keyif aldım.

matthewhopb843

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı çok sevdim! Beni şaşırtan şey, Teddy'nin kocasıyla aldatmakla nasıl başa çıktığı ve - hikayeyi bozmak istemediği - sadece diğer adamla takıntılı hale geldiğini ancak yavaş yavaş adamın kendisine düştüğünü bulmaktı. "Öteki adam" ile ona, şifa gibi sevginin küçük adımlarla nasıl gerçekleştiğini öğreten alışılmadık bir dostluk kurarlar. Karanlık ve sağır edici olarak görülebilen veya bir kaleydoskoptan görüntüler olarak görülen küçük anlar. Aynı kişiyi seven her iki acı adam için de kök salmıştım. Kaleydoskopa baktığınızda hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve ne bildiğimizi düşündüğümüz insanlar da değildir. Çok dokunaklı bir kitap.

matthewhopb843

Bu kitabı gerçekte benden daha fazla sevmek istedim. Bana gençlik kurgu gibi geldi. Yazar gençleri Brooklyn'in çeşitliliği hakkında eğitmeye çalışıyordu. İrlandalıların, İtalyanların, Yahudilerin, Almanların, Siyahların hepsinin nasıl hoşgörü ve kabul görmeyi öğrenmek zorunda kaldıkları konusunda beni sürekli dövmeye devam ettiğini hissettim. Eilis ile ilgili olarak, kaç yaşındaydı? 16? 21? Tamam, Toibin, yaşlı bir adam olduğu düşünülürse, kendi bakış açısından inanılmaz bir konuşma işi yaptı. Sonunda bu kitaptan o kadar heyecanlı değildim. Birisi, bunu oku ve neyi kaçırdığımı söyle. Susan?

matthewhopb843

This. This. This is what graphic novels are for. Augh. I want to read more stuff like this immediately. A hashish dealer, a wannabe revolutionary journalist, an Israeli soldier, a wannabe suicide bomber, and a wannabe something/anything from the O.C. get drawn into a conflict between a gangster and a djinn in, you guessed it, Cairo. There's interesting, nuanced things said about politics, about religion, about history, about class, about gender (sorta), about, well, everything you think should probably be talked about when you've got a dealer, a journalist, a soldier, an extremist, and a college girl running through the streets of Cairo and the Undernile. Oh, and then there are some gunfights and some mystical battles and evil and good and, really, the djinn is totally badass. The one problem is that this is not a very long book, so even though there's nuance, that nuance can only be briefly touched upon and still get everyone to the gunfight on time. Recommended. Also - there isn't a single. white. male. in a speaking role in the entire. thing. Dude.