jackedwardzhang

Edward Abagnale Abagnale itibaren Polk City, IA 50226, Birleşik Devletler itibaren Polk City, IA 50226, Birleşik Devletler

Okuyucu Edward Abagnale Abagnale itibaren Polk City, IA 50226, Birleşik Devletler

Edward Abagnale Abagnale itibaren Polk City, IA 50226, Birleşik Devletler

jackedwardzhang

hiç kimse bu kitabı okumamış ancak bazı insanlar sana sahip olduklarını söyleyecek

jackedwardzhang

Bu kısa bir kitap ve kolay bir okuma. Bir süredir Constatinianism / Christendom'un iyi bir eserini okumadıysanız özellikle keyifli. Kreider'in temel argümanı, Kilisenin başlarında uygun katolik öğretime önemli ölçüde dikkat edildiğine ve dönüştürülmek için dönüştürülmeleri gereken önemli değişime dönüştürüldüğünü göstermektedir. Zaman ilerledikçe, özellikle Konstantin döneminden sonra, dönüşüm daha az talepkar ve kolaylaşır. Böylece, Kreider Post-Christendom dünyasında, dönüşümle ilgili erken kilise uygulamalarının (yani, kateşez, bazı edebi uygulamalar, vb.) İyileşme zamanı geldi. Bu kitabı çok sevdim. Anabaptist duyarlılıklarla erken bir kilise tarihçisi okumak ferahlatıcıydı, çünkü geleneğin belirli bir miktarda eleştirel ödeneği var (doktrinel gelişimin tüm yayını körü körüne kabul etmek yerine). Ayrıca Kreider'in davasını oluşturmak için kaynak materyalleri ne kadar alıntı yaptığını takdir ettim. Birkaç patristik kaynak okumakla ilgilenen bu kitaptan geldim.

jackedwardzhang

Hala anne karakterini sevmiyorum, ama nasıl çocukları olduğunu ve onlar için nasıl hissetmediğini anlıyorum. Başka bir kitabın çıplak asgari yapan berbat bir anne ile bittiğini sevmiyorum ve bir şekilde sorun yok. Evet Delphine güçlü bir genç kadın ve kız kardeşleriyle ilgilenmek için kendi içinde var, ancak tekrar tekrar soruluyor. 7 yıldır ilgilenen o oldu. Açıkça istemediği zaman kızlarını orada görmek için gönderen babayı anlamıyorum. Evet, annenin neyi kaçırdığını anlaması gerekiyordu ve bir noktada kızları annelerini daha fazla anlamayı hak ettiler, ancak onları bir kenara bırakmalı ve açıklamayı yapmalı ve annenin ona ne olduğunu bilmesini sağlayan mektuplar almalıydı. eksik. (spoileri görüntüle)

jackedwardzhang

oldukça iyi bir kitap. bir göz açıcı ve geleceğin getirebileceği uyarılarla dolu. ben sevdim, ama biraz umutla bir şey tercih ederdim. Sanırım asıl mesele buydu, ama evet insanların bu kitabı neden sevdiklerini görebiliyorum.