janetmontgomery

Janet Montgomery Montgomery itibaren Neunforn, İsviçre itibaren Neunforn, İsviçre

Okuyucu Janet Montgomery Montgomery itibaren Neunforn, İsviçre

Janet Montgomery Montgomery itibaren Neunforn, İsviçre

janetmontgomery

Geçen hafta, yaklaşık 5 farklı kitabın yaklaşık 15 sayfasını okudum ve her birini bir kenara bıraktım, kötü oldukları için değil, sadece dikkatimi kapıdan dışarı çekmedikleri için değil. Çok şükür Kathryn Stockett'in ilk romanı bırakma çizgimi kırmak için geldi! Anlatım, her birkaç bölümde üç karakter arasında değişiyor ve bu da hikayeyi taze tutuyor ve olayların çok farklı izlenimlerini veriyor. Aibileen kesinlikle en sevdiğim anlatıcıydı, o zaman Minny ve Skeeter, ama bu üç kadının her birinden doğrudan duyma şansını sevdim. Ve Hilly karakteri, küçük kasaba elitlerinin bu kadar yakın, güce aç tutumunu yakalar. Oh, korkunç. Stockett, iç cephede sivil haklar hikayesini inşa ederek, 1960'lı yıllarda Mississippi, Jackson'daki aileler için ortak ve hatta gerekli görülen hane halkı yardımının öfkelerini tanıtan harika bir iş çıkarıyor. Bu oldukça büyük bir kitap, yaklaşık 450 sayfa, ama çok iyi tempolu, bu yüzden olaylar asla acele veya gergin hissetmiyor. Ses hakkında da harika şeyler duydum, bu yüzden bir sesli kitap hayranıysanız, bu okumak yerine dinlemek için bir tane olabilir. Tutarsızlıkları fark etmeme rağmen, Stockett'in yazarının notunda, henüz yayınlanmamış şarkılar ve henüz mevcut olmayan ürünlerden bahsederek zamanla özgürlük aldığını kabul etmesini sevdim. Onların dahil edilmesini sadece iyi detaylar olarak buldum, ama gelecekten onları ödünç almaktan hoşlandığını sevdim.

janetmontgomery

It takes about 25 pages to get into this book. After that, if you are interested in pre-world war II upper class British society, alcoholism in families, Prep-school boy platonic romances, and and/or catholic conversion, it will hold your interest. Well-written in a flowery British way.

janetmontgomery

These are some of my VERY favorite books to read. I think that my favorite is the Horse and His Boy. I love the symbolism demonstrated of how God treats us!

janetmontgomery

I guess it's fine...I just don't use it much; the internet usually suffices.