zitaogege

Zen Kanji Kanji itibaren Yukarıköy Köyü, 61750 Yukarıköy Köyü/Maçka/Trabzon, Türkiye itibaren Yukarıköy Köyü, 61750 Yukarıköy Köyü/Maçka/Trabzon, Türkiye

Okuyucu Zen Kanji Kanji itibaren Yukarıköy Köyü, 61750 Yukarıköy Köyü/Maçka/Trabzon, Türkiye

Zen Kanji Kanji itibaren Yukarıköy Köyü, 61750 Yukarıköy Köyü/Maçka/Trabzon, Türkiye

zitaogege

SPOILERS Sorunlu ama orijinal. Morgan Sue'yu almak biraz zor; kaçınılmaz olarak depresyonu olan bir kişinin POV'sundan yazmak zor olacak ve kitap kendi katılımını eleştiriyor, biraz ama çok fazla değil. Ve diğer karakterler sonsuza dek ona kendilerine ne ilham verdiğini ya da hangi barışa sahip olduğunu ya da her neyse anlatıyorlar. Antagonistle ilgili bir sorunum var, John - çeşitli şeyler yanlış yaptığı söylendi (ev işlerinden payını almadı, eşcinsel dansçı Jakob için çok kaba), ama görmüyoruz Bu oldu ve John'un işlediği cinayetleri işlemesi için hiçbir neden görmedim, ne de sadece merkezden başlayıp Morgan'ı, uzaylıyı ya da her ikisini birden öldürmemesi için bir neden görmedim. Uzaylı, Blue, onları izleyen polis memuru gibi güzel bir şekilde gerçekleşti (bu nedenle, bir şüpheliye işkence etmek ve süresiz olarak casusluk yapan bir işçiyi süresiz olarak tutması için yeni baskıcı yasalardan yararlandığını görmek beni özellikle hayal kırıklığına uğrattı) .

zitaogege

Fagles çevirisi, tartışmasız, şimdiye kadarki en görkemli kitaplardan biri için özellikle görkemli.

zitaogege

Bu kitap kültürel bir yapı olarak matematiğe ilginç bir bakış sunuyor. Her şeyi okumak için alamadım (kütüphaneye iade etmek zorunda kaldım), ama muhtemelen bir noktada bir kopya satın alacağım.

zitaogege

A great pirate story set on east coast of Africa in the 16oo's. WS knows his sailing, his history, and as always is a world-class storyteller. What a crazy time that must have been, the age of colonial conquest. I may go back and re-read some of the others I have sitting around the house.