ideasalvapor

Julieta Valiente Valiente itibaren Achanta Vemavaram, Andhra Pradesh 534269, Hindistan itibaren Achanta Vemavaram, Andhra Pradesh 534269, Hindistan

Okuyucu Julieta Valiente Valiente itibaren Achanta Vemavaram, Andhra Pradesh 534269, Hindistan

Julieta Valiente Valiente itibaren Achanta Vemavaram, Andhra Pradesh 534269, Hindistan

ideasalvapor

İyi bir hikaye, ancak bazı bölgelerde düz. Curnyn, Red Dress Ink'te biraz vuruldu ya da özlendi.

ideasalvapor

İkisinden de kaçındım ve çeşitli nedenlerle bu çizgi romana çekildim. Adam Warren'ın sanat stilini seviyorum ama çizgi roman hakkındaki genel fikir gerçekten aptalca görünüyordu. Bir süre erteledikten sonra nihayet bir şans verdim & aptalken, iyi bir şekilde aptalca. Derinliğe sahip bir dizi istiyorsanız, en azından bu ciltte yanlış yere bakarsınız. (Seriye ilerledikçe daha fazla derinlik kazandığı söylendi.) Bu tamamen cheesecake ücreti ve bu gerçekte canlanıyor. Bunu böylesine eğlenceli bir okuma yapan şey bu. Burada tüm küçük şakalar sevdi. Sanat beni gerçekten kazandı. Her zaman olduğu gibi sevgi dolu özenle çizilmiş güzel bayanlar bekleyebilirsiniz. Çizimler için biraz kaba bir kenar var, ama burada çalışıyor. Bazı çizgi romanlarda görebileceğiniz uber cilalı stil değil, ancak Warren'ın diğer çalışmalarından bazılarını bir kenara koymaya yardımcı olmak için çalışıyor.

ideasalvapor

I think this book is amazing... it teaches you about everything and how you should live it teaches you about the life of Jesus Christ. This book is my life and i love it.

ideasalvapor

Taking my time, searching for that spot to sit and settle in and take notes.