estegonza27b0d

Esteban Gonzalez Gonzalez itibaren Savaşcılar Köyü, 49150 Savaşcılar Köyü/Muş Merkez/Muş, Türkiye itibaren Savaşcılar Köyü, 49150 Savaşcılar Köyü/Muş Merkez/Muş, Türkiye

Okuyucu Esteban Gonzalez Gonzalez itibaren Savaşcılar Köyü, 49150 Savaşcılar Köyü/Muş Merkez/Muş, Türkiye

Esteban Gonzalez Gonzalez itibaren Savaşcılar Köyü, 49150 Savaşcılar Köyü/Muş Merkez/Muş, Türkiye

estegonza27b0d

Bu kitabın diğer incelemelerine göz atarken, pek çok insanın Catcher açısından parladığına inanamıyorum - yani, keder hakkında bir kitap. Elbette, Holden rahatsız edici bir ergen ve tüm bunlar (günün ilk bilinçsiz Karnabaranlığım var), ama aynı zamanda yasta. Ve bu gizli bir alt metin gibi değil - ilk otuz sayfada, tekrar tekrar ortaya çıkan Allie'nin ölümünden bahsedildi. Holden'in annesi onu kesinlikle hayal kırıklığına uğrattı, ama Allie'nin ölümünden beri "bütün gece sigara içiyor". En düşük anlarında Holden'in konuştuğu Allie. Kardeşinin ölümü - ve kendisi olduğunu düşündüğü kadar aşağısında hayatta kalması - büyük mutsuzluğunun gerçek sebebidir. Kitaptaki en önemli karakter hiçbir zaman ortaya çıkmaz. CITR'nin evrensel ergen çekiciliği olduğu kadar, bunun çok özel ve kişisel bir türün kaybı ile ilgili olduğu kadar genç olmakla ilgili olduğunu hiç düşünmemiştim.

estegonza27b0d

Reading this to get a background on the X-men may not give you much satisfaction. Yes, the gang is all here but the stories are flaky and it lacks true continuity. Although it was rough going, if you make it through you do finish with a strong sense of personality for each X-men which is helpful. Not sure if I will continue... This to me is an example of writing development you can see on the page. The author is working things out in each issue and a lot of it is bumpy.

estegonza27b0d

Looks idiotic, but I love the anachronisms and the sassy pirates.