manelantich

Manel Antich Antich itibaren Ağzıkaraca Köyü, 01700 Ağzıkaraca Köyü/İmamoğlu/Adana, Türkiye itibaren Ağzıkaraca Köyü, 01700 Ağzıkaraca Köyü/İmamoğlu/Adana, Türkiye

Okuyucu Manel Antich Antich itibaren Ağzıkaraca Köyü, 01700 Ağzıkaraca Köyü/İmamoğlu/Adana, Türkiye

Manel Antich Antich itibaren Ağzıkaraca Köyü, 01700 Ağzıkaraca Köyü/İmamoğlu/Adana, Türkiye

manelantich

Tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri. En değerli eşyalarımdan biri, hediye olarak aldığım bu kitabın güzel bir koleksiyoncu baskısı. Her ne kadar birçok şeyin birleşimi olsa da - garip bilimkurgu distopisi / kıyamet, çağın sanatçısı portresi ve aralarındaki politik ve sınıf hicivleri - okuduğum en tamamen orijinal eserlerden biri ve derinden etkiliyor. Bu kitaba bayılıyorum.

manelantich

Bu iyi bir kitaptı ... okurken iyi ama birkaç günlüğüne bırakıp bırakmak çok kolay. Genetik drama hakkında çılgın olmayan hikayenin tadını çıkardı ...

manelantich

Arsa biraz skandal - 30 şeylik bir öğretmenin 16 yaşında bir öğrenci ile bir ilişkisi var - ama kitabı bu kadar eğlenceli kılan şey, hikayenin 60 kişilik bir şeyin, hiç evlenmemiş ilk kişinin bakış açısından anlatıldığı, genel olarak öğrencileri, meslektaşları ve toplumu hakkında oldukça ısırgan görüşleri olan öğretmenin acı meslektaşı. Hızlı, eğlenceli bir okuma.

manelantich

I found the history of Galveston and the creation of the weather service very fascinating. It was a tragic story and hard to stomach the devastation and loss of life in Katrina with all of the technology advances since then.

manelantich

this is a beautifully illustrated book, the flow of logic makes so much sense I've just finished this book and it is a keeper. I'm considering buying for my collection. It not only inspires, but gives you helpful exercises to work through. I savored the last 2 chapters.

manelantich

** spoiler alert ** Grrrrr, argh!! If you asked me to write this review 10 pages before the end the rating would have been much different. I really like Picoult's writing style, it is easy and flows nicely what I don't like is her obsessive need for the "gotcha ending". In fact I had sworn off her books (after only reading a few) for this reason but a friend of mine said it was great and the topic did intrigue me. Again, I allowed myself to be sucked into the story (as other readers said parts like the adoption and the odd tension with the friend) were unnecessary but I let them go as she told me a story. Then the last chapter comes and she feels the need to get me again. I've had enough, I'm done!

manelantich

Brilliant. Just brilliant.