carmendowling

Carmen Dowling Dowling itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Carmen Dowling Dowling itibaren Texas

Carmen Dowling Dowling itibaren Texas

carmendowling

Güzel, anlayışlı ve büyüleyici bir hikaye. Harika dil kullanımı.

carmendowling

Bazı sosyal hareketlerin nasıl başladığını ve küresel düzeyde etkilerinin ne olduğunu merak ettiyseniz yazar Clay Shirky kitabında bu yeni hareketlerin birkaç yeni çevrimiçi sosyal araç yardımıyla nasıl başlatıldığını açıklıyor. Yeni sosyal medya araçlarının kullanımı, bireylerin günler veya aylar içinde değil, şimdi dakikalar hatta saatler içinde benzer ilgi alanlarına sahip kişileri bir araya getirmelerini sağlar. Yeni toplumsal hareketler, eskiden aylar süren zamandan daha hızlı bir oranda değişim yaratabilir. Twitter, Facebook, Meetup, Myspace, vb. Gelmeden önce, herhangi biri birisinin seçilmesini veya bir ürünle ilgili bir şeyi değiştirmesi için bir şirket edinmek isterse, bir lobi işletmesi veya organizasyonu kurmak ve benzer zevklere ve endişelere sahip insanları işe almak zorunda kaldılar. . Broşür basmak ve insanların zamanını kullanmak nedeniyle ilgili işlem maliyetleri muazzamdı, ancak şimdi bir grup çevrimiçi olarak kurabilirsiniz ve birkaç dakika içinde aynı şeyi yapmak isteyen istekli bireyler grubunuz var, hangi şirketler veya kongre üyesi görmezden gelemez. Bu düşük sosyal maliyetler ve işlem maliyetleri sosyal devrimlerin başlamasına yardımcı oldu, şirketleri uygulamalarını ve ürünlerini değiştirmeye zorladı ve hatta dini örgütlerde değişiklik yarattı. Yazar, bu çabaların gerçekleşmesi için üç kurala ihtiyacınız olduğunu ve bu kuralların, hizmetinizle ilgili sunduğunuz şeylerin, hizmetinizin sağladığı sosyal araçların ve bir hizmetin söz konusu olduğunu bilerek grupların onayı olmadan değişmez. Tüm bu yeni sosyal araçlar, daha önce hiç küresel düzeyde ortaya çıkmamış olan yeni bir davranış biçimini sağladı. Bu kitap, bu sosyal araçları iyi ya da kötü olarak sizin yararınıza nasıl kullanacağınız ve dünyanın bu değişikliklerle nereye gittiğini anlamak hakkında ayrıntılara giriyor.

carmendowling

This book brought back Jesus to my heart! It really changed my spiritual view on Jesus. Thank you!

carmendowling

Fiction. Middle-class white couple try to live beyond their means in Los Angeles. And get slapped down. I really enjoy Loh's non-fiction -- her book reviews in Atlantic Monthly are a joy to read -- and her writing here is nearly as witty and smart (I say "nearly" because it's ten years old after all), but I didn't like the novel's subject matter. For one thing, all the status-seeking and awkward attempts at schmoozing made me cringe with embarrassment. The other problem was the way the couple managed their money. I could see disaster sitting there about a block down the road, waiting for them, but they were totally oblivious. I wasn't too worried because the characters were barely fleshed out, so I didn't have anything invested in them, but I hate seeing people making bad decisions. But! If you really love Los Angeles, don't worry about money, and aren't struggling to sell something to Hollywood, you might find more to love in this than I did.

carmendowling

GE-NIAL! ^^ Miyu et Kanata ont des parents assez particuliers: ceux de Miyu s'en vont aux etats-unis, la confiant au père de Kanata pendant leur voyage... et le papa de Kanata, un bonze, s'en va en pélérinage, laissant les deux adolescents seuls dans le temple ou vivent Kanata et son père! Et que faut-il pour rendre la situation encore plus compliquée? =P Réponse: un bébé extra terrestre qui apparait mystérieusement sous leurs yeux...

carmendowling

Pinko Finko Book Make Stinko!