dizzygeeks

Daniel Dizzy Dizzy itibaren 22450 Campo, Huesca, İspanya itibaren 22450 Campo, Huesca, İspanya

Okuyucu Daniel Dizzy Dizzy itibaren 22450 Campo, Huesca, İspanya

Daniel Dizzy Dizzy itibaren 22450 Campo, Huesca, İspanya

dizzygeeks

Emekli bir banka yöneticisi, annesinin cenazesine sadece hiç tanımadığı bir teyzesi olduğunu ve annesinin biyolojik annesi olamayacağını düşündüğü kadını bulmak için katılır. Bu oldukça yedek, hafif yürekli bir roman. Her zaman inandığı şeylerle ilgili dünyayı sarsan bazı haberler öğrenmesine rağmen, onun yerçekimi ona neredeyse hiç püskürmez. Teyzesini biraz daha iyi tanımayı ve annesi ve babası hakkında daha fazla şey öğrenmesini merak ediyor. Yani, şu anda hayata olan tek ilgisi dahlias olan kurallara göre banka yöneticisi, özgür ruhlu, her şey teyzesi ile seyahat etmeye karar veriyor. Romandan hoşlanmadım değil, ama tavsiye edecek çok şey yok. Graham Greene romanının buna sahip olmadığı birkaç harika çizgi ve bilgelik parçası var, ancak karakterler oldukça ince ve hikayenin pek bir şey yok. Çok düşünmeden hızlı ve kolay bir şey isteyen insanlar için sorun değil, ancak Maddenin Kalbi, Sessiz Amerikan, Yanmış Bir Durum, İlişkinin Sonu veya Güç ile aynı ligde değil ve Zafer.

dizzygeeks

Bu nehirlerden daha büyük penisler, değişen ten rengi, cadılar, orospular, büyülü umutlar ve her türlü hiciv ile ilgilidir. Ne muamele.

dizzygeeks

Bu kitap benim için zorlayıcıydı. Bir yandan Sarah için rastgele hareket etmesini başardığı ve aşkı bulduğu için çok mutlu oldum, öte yandan umursamadım. Kitabı yazmaması gerektiğine inanmıyorum, çünkü biri istediği her şeyi yazabilir ve iki kişi bunu önemsiyor, ama sanırım benim için bu benim için gerçekten önemli değil çünkü onu tanımak ve hayatı herkesin hayatı gibi geliyor. Okumayı tavsiye ederim, ama bunun için yüksek beklentilerim olmazdı.

dizzygeeks

Engaging book filled with twists and turns.