gtmna

Maria Papoila Papoila itibaren Eatwa, Uttar Pradesh 251309, Hindistan itibaren Eatwa, Uttar Pradesh 251309, Hindistan

Okuyucu Maria Papoila Papoila itibaren Eatwa, Uttar Pradesh 251309, Hindistan

Maria Papoila Papoila itibaren Eatwa, Uttar Pradesh 251309, Hindistan

gtmna

Zorlayıcı bir komplo ile inandırıcı ve sempatik karakterlerin yanı sıra, bu romanın daha derin bir anlamı vardır. Bu, ters giden bir hükümetin bir tür uyarıcı masalı ve teknoloji tarafından hizmet vermeyi vaat ettiklerini kontrol etmeyi sağlayan faşistler. Bu 1994 yılında yazıldığında Şube David fiyasko ve Ruby Ridge'deki katliam meydana gelmişti. Hükümetin benim arkadaşım olmadığını anlamaya başladım, Bay Koontz'un bildikleri ve çok canlı bir şekilde ifade ettikleri bir şey.

gtmna

Bu harika bir kitap. Rose'un Dimitri ile olan gerçekliğini ve tutumunu gerçekten seviyorum. Boş zamanlarımda okudum ve arkadaşlarıma anlattım. Annem de okudu, ama o kadar sevmedi. Ama ben, genç bir genç olarak, onu çok sevdim. Ev sahibi kadar değil, ama yine de okumak için harika bir kitap oldu. Fantezi, romantizm ve aksiyona sahiptir. Genel olarak büyük kitap.

gtmna

I learned a new word from this book. Shatisfied The feeling you get after going #2, you feel extremely satisfied. This term is commonly known as "shatisfied". Cool!

gtmna

Es una historia de amor muy bonita, me encanta. Te demuestra que pro amor verdadero las personas pueden cambiar. Si el amor es fuerte todo lo de mas se puede vencer