lukeandrewbatten

Luke Batten Batten itibaren 32720 Lobaces, Ourense, İspanya itibaren 32720 Lobaces, Ourense, İspanya

Okuyucu Luke Batten Batten itibaren 32720 Lobaces, Ourense, İspanya

Luke Batten Batten itibaren 32720 Lobaces, Ourense, İspanya

lukeandrewbatten

Bu kitabı okumaktan çok memnun kaldım. Mezun olduğumdan beri oldukça kaybolmuş hissediyorum ve tanıdığım son mezunların benzer zorlukları var, ancak medyanın büyük ölçüde görmezden geldiği görülüyor. Ergenlik ve ergenlik meseleleri hakkında çok şey var ama o zaman duruyor gibi görünüyor. Belki de önceki nesil erken yetişkinlik ve bizimkiler arasında ne kadar değiştiğinin farkında değildir. Bu kitap 2001 yılında yazılmıştır, ancak bazı şeyler değişmiştir. Birkaç kez iyi ekonomi ve işsizlik eksikliğinden bahsediyor, ki bu artık geçerli değil. Kitapta çok fazla somut tavsiye olmasa da, şimdi de okuyabileceğim, Quarterlife Krizinizi Conquering adında bir “devam filmi” var. Her durumda, diğer insanların üniversiteden geçişle benzer şeyler yaşadıklarını bilmek güven vericiydi.

lukeandrewbatten

OMG! Absolutely loved this book! Ofcourse I've thoroughly enjoyed the other books in this series, but for some reason, this one just jumped out and caught me from beginning to end. Ashes of Midnight tells Andre's story. Of all the things I expected, Andre's "gift" was def a suprise and added an extra edginess and darkness to the story that for me bumped it from four stars to five stars. Besides the nonstop action, suspense, and plot twists, I loved Andre's and Claire's characters, especially the tension and love between them. And ofcourse, I liked catching up w/ the other characters and their mates, as well as, finding out more about Dragos and his revolution. One of the things I like about this series, is each book can stand alone. Although I would highly recommend reading them in order! I would definately recommend this book, and the others in the series.

lukeandrewbatten

Review to come.

lukeandrewbatten

The Book Thief is a beautiful story, narrated by death, that is a reminder of the power of words. I would recommend this book to any teen or adult.