chaoqunlin

Chaoqun Lin Lin itibaren Cantonment Board Bakloh, Himachal Pradesh, Hindistan itibaren Cantonment Board Bakloh, Himachal Pradesh, Hindistan

Okuyucu Chaoqun Lin Lin itibaren Cantonment Board Bakloh, Himachal Pradesh, Hindistan

Chaoqun Lin Lin itibaren Cantonment Board Bakloh, Himachal Pradesh, Hindistan

chaoqunlin

** spoiler uyarısı ** Yazar Sy Mongomery ve evcil domuz Christopher Hogwood arasındaki frienship'i güzelleştiren güzel ve şaşırtıcı bir anı. Kitap, Christopher'ın Sy'ya verdiği yaşam derslerini ve onun ve kocasının hayatlarında yarattığı değişiklikleri detaylandırıyor. Bununla birlikte, zamanla sonunda paralı olduğunda ve Chris öldüğünde üzgün ve kalp kırıcı sonlara dikkat edin. Sadece güzel, hoş bir kitap ve tavsiye.

chaoqunlin

WON ON GOODREADS GIVEAWAY Yay! Can't believe I won! It sounds really good! Can't wait to read it!!! UPDATE: Really liked it though it did take me a while to finally pick it up and read it.

chaoqunlin

This is one of Philippa Gregory's best books since The Other Boleyn Girl. I thought it would be hard to read since it is from the point of view of three different people, but it was easy to follow and kept me interested, just like The Other Boleyn Girl.