jbjork

Johanna Bj Bj itibaren Beeriha, Madhya Pradesh, Hindistan itibaren Beeriha, Madhya Pradesh, Hindistan

Okuyucu Johanna Bj Bj itibaren Beeriha, Madhya Pradesh, Hindistan

Johanna Bj Bj itibaren Beeriha, Madhya Pradesh, Hindistan

jbjork

Canavarın bakış açısıyla, Güzelliği ve Canavarı tekrar güncellendi. Bir ergen romantik masalı. Filmin fragmanını gördüm - Canavar yeterince çirkin görünmüyor. Bir ses versiyonunu dinledim ve çok iyi yapıldı. Bazı diller, ama bunaltıcı değil.

jbjork

Bu kitap geç kolej kariyerime ilham verdi ve ne diyebilirim, minnettarım. Eğlenceli şeyler.

jbjork

Bilirsiniz ... bu kitapla eğlendim bile, sadece benim için yutturmaca yaşamadı. Sadece anlamamıştım ama hepsinden emin değilim. Toole'nin yazdıklarını çok takdir ettim. Hızlı ve esprili, özellikle Ignatius J. Reilly'nin aşırı dramatik konuşma ve dergileri. Gerçekten de zamanın harika bir hiciv olduğunu düşündüm. Toole belli ki bir dahiydi ve açık bir şekilde gördüğü ve büyük bir mizahla yapabileceği, son 50 yılın deli - histerik inançlar ve kurumlar noktasına işaret edebilir. Neden bilmiyorum o zaman, hoşuma gitmedi. Demek istediğim, nadiren bir kitap beni yüksek sesle güldürüyor ve bu da bunu yaptı. Ve birkaç kez beni Tost'un tarif ettiği histeri çoğunun gerçek hayata yakın olduğunu keşfettiğimde çenemi düşürdüm. Belki çok fazla bekliyordum. Nihayet almaya karar vermeden önce bu kitap hakkında yıllarca çok şey duymuştum. Bazen bu her şeyi mahveder.

jbjork

Son zamanlarda herkes bu kitabı okuyor gibi görünüyor, bu yüzden benden daha fazla istediğimi düşündüm. Yolun çoğunu acele etmesini istedim, ama sonuç tatmin ediciydi ve bir şeyleri güzelce sarmak için çok şey oldu. Sadece yolun çoğunu bu kadar plodding olmasaydı.