victoria_ab

Victoria Black Black itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Victoria Black Black itibaren Texas

Victoria Black Black itibaren Texas

victoria_ab

iyi tanrı evet! bu prensip kahramanı Tom Warrior tarafından anlatılan Hellhammer / Celtic Frost hikayesidir. sizi 80'lerin aşırı metal sahnesine koyar, en komik, en metalik ve en küçük düşürücü anlar oradadır. tüm metal fanlar için kesinlikle önerilir. tek düşüş savaşçının Hellhammer'daki günlerine karşı garip tutumu, onları çocukça ve aptal olarak görmesidir. "çocuksu" müziğinin black metal ve death metal türlerinin ortaya çıkması açısından ne kadar etkili olduğunu anlıyor mu ??? UFF!

victoria_ab

Eğlenceli okuma!

victoria_ab

louise erdrich'i ve yazdığı her şeyi seviyorum. ama dang. Onun chippewa Hint kabile hakkında eserleri koleksiyonu şaşırtıcı. Eminim kurgu ama ..... yaşlı ruhlar onun aracılığıyla konuştu ve hikayelerini okumayan herkes destansı bir hikayeyi kaçırıyor.

victoria_ab

Eh ...

victoria_ab

Ben bir Wally Lamb hayranıyım. O derin bir okuma, ama buna değer, ama sizi uyaracağım, kraliçe annesine küfür kelimelerinin atmasını seviyor. Hikaye özdeş ikizlerle ilgili, biri akıl hastalığıyla mücadele ederken, diğeri korumaya çalışıyor ve yine de ondan utanıyor. Dediğim gibi bu çok ağır bir okuma. Anneleri ve üvey babaları büyük bir rol oynamaktadır, ancak "eski ülkeden" anne dedelerinin hikayeye ne kadar oynadıklarına şaşırdım. Daha önceki kitabı "O Geri Geldi" adlı kitabını da tavsiye ederim.

victoria_ab

Tina Fey's book was as I expected it to be: funny, intelligent, with just the right level of self-revelation. I especially liked the insider's view of what it is like to be the model for a photo-shoot; and the behind the scenes story of her Sarah Palin impersonations.

victoria_ab

Probably one of my favorite books.