antoniodanna

Antonio D D itibaren Goldgeben, Avusturya itibaren Goldgeben, Avusturya

Okuyucu Antonio D D itibaren Goldgeben, Avusturya

Antonio D D itibaren Goldgeben, Avusturya

antoniodanna

İtiraf ediyorum, harika kitap kapakları için enayi olduğumu itiraf ediyorum. Ve o gün içinde o harika elbiselerden birini içeren bir kitabı kim almazdı. Açıklama beni de ilgilendirdi. Bu yüzden okuma listesine gitti. Onu sevdim! Ama sonra tekrar, kendimi geç dönemden beri tarihsel kurgu ile tamamen büyülenmiş buldum. Daha çok entrika ile genç yetişkin civciv gibi okur. Tamamen benim zamanım oldu!

antoniodanna

Bunu gerçekten sevdiğim bir diğer savaş hikayesi de denizdeki savaş hikayesi "olduğu gibi" acı ve korku şoku, üzüntü ve umutsuzluk, aşk ve romantizm. Bu herkes için tavsiye ederim.

antoniodanna

Tamam, aylardır bu enayi 'okuyorum'. ama ciltli ve kendimi mecbur hissediyorum. kısa versiyon: ABD hükümeti - aptal, yalan söyleme, beceriksiz. Irak - becerdin.

antoniodanna

Yıllar sonra, bu kitap beni rahatsız ediyor. Kesinlikle şaşırtıcı, bazen ortaya koyduğu duygular sonsuza kadar atmak istemenize rağmen, onu yıkamazsınız. Kingsolver'ın başyapıtı, sizi iyi tanımlanmış karakterlerle farklı bir dünyaya taşır. Bakış açısı ile nasıl oynadığı ustaca. Sonun kaçınılmaz bir etkisi var ve yine de, bunun boyunca trajik bir şekilde bitmeyeceğini umuyorsunuz. Okunmalı.

antoniodanna

Fena değil. Devam filmini okuyabilirim.

antoniodanna

This is a great read. I learned more things about WW11 and how people were treated in Europe. Having children to make a master race was not something I had heard much about. A great story line. Easy read and hard to put down.