miqueldelpozo

Miquel Del Pozo Del Pozo itibaren Bukit Makmur, Bahar River, Muaro Jambi Regency, Jambi 36611, Endonezya itibaren Bukit Makmur, Bahar River, Muaro Jambi Regency, Jambi 36611, Endonezya

Okuyucu Miquel Del Pozo Del Pozo itibaren Bukit Makmur, Bahar River, Muaro Jambi Regency, Jambi 36611, Endonezya

Miquel Del Pozo Del Pozo itibaren Bukit Makmur, Bahar River, Muaro Jambi Regency, Jambi 36611, Endonezya

miqueldelpozo

Aksiyon dolu ve her zamanki gibi heyecan verici. İnanılmaz yazma ve karakterizasyon. Özellikle psikolojik ve manevi unsurları seviyorum. Bu kez dokunmuş bazı müthiş şiirler bile vardı.

miqueldelpozo

kierkegaard trajik bir anlamda varoluşçu olan iki uzun ya da kitap yazdı. biri duygusal ve romantik, diğeri evlilik kutsallığıyla ilgili. iki farklı kişi tarafından yazılması gerekiyordu. (bence her iki pislik de)

miqueldelpozo

Bu, çakışamayan katılımcılar nedeniyle Kıyamet Kültürü koleksiyonlarına uyum sağlayamadığım ama ilginç bir belge değil. Ancak, bu dergi içinde grafik çalışmaları sunulan sahte-bilimsel / antropolojik "makaleler" den çok daha ilginçtir. 90'lı yılların başlarında, umurunda olmayan herkes tarafından tamamen unutulmuş ve / veya göz ardı edilmiş gibi görünen bu hiper-karşı-kültür kolektifinin ilginç bir belgesi - muhtemelen bu tür bir kripto-faşist ( Sanırım, bu fikrin tamamen farkında olduğum süre boyunca kafam karıştı) iplikler üzerinden geçmekteyim - ve birincil oyuncular da az ya da çok ortadan kayboldu (sanırım bazıları hala Yaratılışın nihayetinde ortaya koyduğu kitaplar için yazma). Her neyse, makalelerin çoğu, bazen ilginç olsa da, aşırı derecede çizilmiş ve kötü yazılmış, ancak bazı grafik kümelerinin tarihini detaylandıran sadece 8 11x14 sayfa olsa bile, grafik çalışmaların bazıları büyüleyici. Tam açıklama lehine, çok uzun oldukları ve ilgilenmediğim için okumadığım iki makale olduğunu itiraf edeceğim, ancak 400'den sadece 15 sayfa civarındaydı (ve kitabı kütüphane), bu yüzden bu okumayı tam olarak düşünüyorum.

miqueldelpozo

Bu kitabı gerçekten çok sevdim. Okuduğum başka bir kitap gibi değil. tanrı hem çocuklar hem de yetişkinler için okudu

miqueldelpozo

Interesting & kept the pages turning, tho' the writing is not exactly stellar, there are some preachy parts, and the author likes to send his points home with a sledgehammer. Also I saw a little comparison to Les Mis., but not all that much.

miqueldelpozo

ADORABLE!

miqueldelpozo

I was lucky to meet the author of this book and have a number of conversations with him about it. It is completely underecognised. It is a revolutionary dedication to the philosphies of Permaculture. A very important message about sustainability, systems ecology and an empowering vision towards our inevitable 'energy descent' future. The nature of the subject makes it a heavy going read.