renefatjo

Rene Fatjo Fatjo itibaren Chandihar, West Bengal 732122, Hindistan itibaren Chandihar, West Bengal 732122, Hindistan

Okuyucu Rene Fatjo Fatjo itibaren Chandihar, West Bengal 732122, Hindistan

Rene Fatjo Fatjo itibaren Chandihar, West Bengal 732122, Hindistan

renefatjo

Laura ve ailesi Big Woods'tan ayrıldı ve Kansas'a geldi. Günlerce rüzgarda çayır çimenleri ve gökyüzünün büyük alanlarından başka bir şey görmedi ve ıssız olarak nitelendirdi. "İşte böyle," dedi kızım.

renefatjo

Ben iyi yazılmış ve kusursuz araştırılmış tarihsel gizemler için bir enayi. Ruth Downie'nin bu dizisi, diğer dönemlerimin Lindsay Davis (Marcus Didius Falco) ve Steven Saylor (Gordianus the Finder) olduğu Roma dönemi zamanlarında ve yerlerinde geçen bu gizem kategorisinde bir kazanan. Ayrıca, antik tıbbı veya teknolojiyi kullanan her türlü hikayeyi de büyüleyici buluyorum. Çok fazla kurgu olmayan bir şey okumuyorum ve tarihim gibi şeker kaplı ve bu kolay giden bir seri!

renefatjo

Tamam oldu. 10'dan fazla kitap sorusunu FINALLY ile bitirmek için son kitabı bekliyorum: Bonnie'yi kim öldürdü? Bu serinin gerçekten sona ermesi gerekiyor. Johansen'in önceki çalışmaları çok daha iyiydi. Fire Storm, On the Run, Killer Dreams, Killer Game, Firestorm, vs.'yi sevdim. Ancak, bunların hiçbirinin Eve Duncan serisinin bir parçası olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden onları sevdim. Eve emekli olma zamanı.