gabrielsousa

Gabriel Sousa Sousa itibaren 09760 Haydere Köyü/Bozdoğan/Aydın, Türkiye itibaren 09760 Haydere Köyü/Bozdoğan/Aydın, Türkiye

Okuyucu Gabriel Sousa Sousa itibaren 09760 Haydere Köyü/Bozdoğan/Aydın, Türkiye

Gabriel Sousa Sousa itibaren 09760 Haydere Köyü/Bozdoğan/Aydın, Türkiye

gabrielsousa

Dan Brown’ın kitaplarının, özellikle de “Açılar ve Şeytanlar” hayranı olarak bu kitabı okumaya istekliydim. Yazıyı çok sıkı ya da inandırıcı olarak bırakılacak arsa ve diğer dini tarihsel kurgu bulamadım, ancak bu kitabın tadını çıkardım. Kitabın en önemli planlarından biri, Papa XVI. Benedict'e kilisenin geleceği ve kilisenin takipçileri ve inananları için büyük korku veren bir kitap verildikten sonraki soruşturma ve spekülasyonları izliyor. Ölü Deniz Parşömenlerinin gerçekliği veya gerçeği hakkındaki endişelerin dünya çapında inananların inançlarını sarsacak gerçek bir sırrı olması mümkün müdür? Papa'nın Suikastçisinde kilisenin önderliğinde ve hem dini hem de siyasi liderler arasında iktidar ve kontrol mücadelesinin söz konusu olduğu dini gerilim filmlerinde bulunan olağan bir mücadele vardır. takip etmem gerekiyor ama sonunda gizemlerin çoğu başarıyla sonuçlandı. Karakterlerden keyif aldım ama onları daha gelişmiş görmek istiyorum. Luís Miguel Rocha’nın önceki kitapları olan Kutsal Kurşun ve Son Papa’yı sipariş ettim ve daha sonra inceleyeceğim. Rocha’nın çalışmasını takdir ediyorum ve diğer iki seçiminden keyif almayı umuyorum. Bu kitabın inceleme kopyası için Luis Rocha'ya ve Goodreads'ye teşekkür ederiz.

gabrielsousa

A smorgasborg of ghost encounters presented in a hard-nose journalistic way. It contains most of the famous hauntings such as Borley Rectory, Glamis Castles ghosts, some well documented, others a bit dubious. Rather than simply scaring the reader, the stories have been researched to provide as much of the back story as possible. It's not as extensive as More Great Ghost Stories , but it is still an enjoyable read for those lightning-storm nights.

gabrielsousa

Suggested Bookclub read

gabrielsousa

The very first book i read for this author....when i had just started getting myself into the habit of reading...