kurtglaenzer

Kurt Gl Gl itibaren Saijpur, Bihar 813102, Hindistan itibaren Saijpur, Bihar 813102, Hindistan

Okuyucu Kurt Gl Gl itibaren Saijpur, Bihar 813102, Hindistan

Kurt Gl Gl itibaren Saijpur, Bihar 813102, Hindistan

kurtglaenzer

Kolay okunur. Çoğunlukla onu okumaktan zevk aldım, ancak bunun çoğunlukla New York'u sevdiğim ve bu nedenle nyc'de yer alan kitaba karşı önyargılı olduğumu düşünüyorum, bu yüzden bu önyargı için orijinal puanımdan 1 yıldız çıkardım.

kurtglaenzer

Serinin ilk kitabı Courtney Ailesi'nin ilk günlerini kapsayan ('Aslan Ne Zaman Beslenir'). Bu kitap bir dizi renkli karakteri tanıtıyor: Hal, Tom, Guy, Dorian ve Black Billy. Parlak!!

kurtglaenzer

Gelecek vaat eden bir başlangıç. Beni tam olarak meşgul etmedi, ama önceden nişanlandı. Hamile karısı Lola'nın anıları ona su bastığı için Koreli Robert Leavitt ile Kore köylerinden geçmeye yetecek kadar. Tim O'Brien ve Mailer'in bile lezzetleri vardı - bir ipucu, bir olasılık, yumuşak bir cazibe. Leavitt hikaye ile ilerledikçe, hantallaşmaya başladı. Kore'deki araziden bahsetmiyorum. Bazı eleştirmenlerin romanı "zarif ve mistik" olarak tanımladığı övgülerden ziyade, oldukça beceriksiz, beceriksiz ve sophomorik olarak deneyimledim. Yazarın etkisiz olarak ne için çabaladığını gördüm - efsanevi bir atmosferle bağlanmış olan tezat ve soyutlamaların doğrusal olmayan, biraz deneysel bir yaklaşımı. Ancak zayıf (henüz garip), yavan, bulanık bir ton ve ironi veya dramatik genlik eksikliği vardı. Otoriter özsaygı olarak ortaya çıktı. Eski, olgun ve statik değil, dinamik değildi, ama en tuhaf dönemlerde atmış düzyazı ve karışık metaforlarla doluydu. Ek olarak, hidrosefali ve otizmin özelliklerinden etkilenen bir çocuk olan Termit'in sesi aşırı kıymetli, mawkish ve ağır elliydi. Ne vurdu beni onun iç diyalog / duygu / düşünce acemi yazma oldu. Dikkat dağıtıcı ve tıknazdı ve yazarın ifade etmek için etkisiz bir şekilde zorlandığı ruha sahip değildi. Bazen ima ve yüceltme, uzak karakteristikleri tanımlamak için daha etkilidir, ancak yazar uyuşmayan açıklama ve donuk görüntüler kullandı. Yazarın yazdığı yazışmadan uzaklaşamadım. Phillips bilgelikten vazgeçmeyen veya ikna edici olmayan bıçaklar alıyordu; daha ziyade, kocaman bir gümbürtü ile bana ulaştı. Sanki "Bak ne kadar tutarsızca kafa karıştırıcı olabilirim!" Ton uyarıcı değildi; bunun yerine sakızlı ve sentetikti. Küçük bir tahriş - Termitin rahatsızlıkları olan çocuklar "dokunsal savunma" olma eğilimindedir - yani. Phillips'in aradığı gibi yağmurun cildine karşı pıhtılaşmasına tahammül etmezlerdi. Termite'nin engellerini araştırmadı ya da görmezden gelmeyi seçti. "Lola'nın kedisi", diye yazar yazar. Başka bir prosaik metafor. Yoksa gizemli hiperbolde pençeli bir girişim miydi? Lola kedi olabilir. Ama bu hikaye bir köpek. Pire ile.

kurtglaenzer

Read in High School. Reaffirmed that suicide isn't good. Don't do it. And rivalries are stupid. Learn to be in a state of forgiveness and move on.

kurtglaenzer

An interesting non-fiction book about 13 female American pilots trying to break into the male dominated space program in the 1960's.