njcbone

Nick Carbone Carbone itibaren Küçükcaferpaşa Mahallesi, Küçükcaferpaşa Mahallesi, 53200 Çayeli/Rize, Türkiye itibaren Küçükcaferpaşa Mahallesi, Küçükcaferpaşa Mahallesi, 53200 Çayeli/Rize, Türkiye

Okuyucu Nick Carbone Carbone itibaren Küçükcaferpaşa Mahallesi, Küçükcaferpaşa Mahallesi, 53200 Çayeli/Rize, Türkiye

Nick Carbone Carbone itibaren Küçükcaferpaşa Mahallesi, Küçükcaferpaşa Mahallesi, 53200 Çayeli/Rize, Türkiye

njcbone

Aspergers'lı bir oğlunun annesi olarak, bu kitabı ve bu kızın zihnine bakmayı takdir ettim. Oğlumu daha iyi anlamama ve nasıl daha fazla düşündüğünü anlamama yardımcı oldu. Otizm ve Aspergers hakkında çok araştırma yaptım, ancak bu hikayenin kişisel olarak ele alınmasını seviyorum. Bu hikayeye kişisel bağlılığım olmasaydı, muhtemelen bu üç yıldızı verirdim. Oğlumla olan deneyimlerim bu kitaba benim için çok şey kattı.

njcbone

mmm, yabancılaşmak

njcbone

Doug Florian'ın yazdığı her şeyi seviyorum. Şiirleri çok dolduruyor! Beni düşündürüyor, hayal ediyor, gülüyor, hatta beni şaşırtıyor! Bu, dehasının başka bir müthiş örneğidir. Kütüphanemden daima kitap alırım ve sadece onsuz yaşayamayacağım kitapları alırım. Bunu satın alacağım!

njcbone

Mauvaise traduction. Souvent très cru, détails inutiles sur les pratiques sexuelles de certains hommes. Longueurs, histoire mal ficelée. Je ne lirai pas le deuxième tome.

njcbone

A good read-by-the-pool book for summer. A lucky library find.

njcbone

i taught this book. maybe it isn't the best book of the last 25 years (as the new york times called it) but it was and is fairly spectacular. the middle passage scene. wow.

njcbone

I love this book. Great if you like historical fiction, especially mysteries.