jhonedwar1

Jhon Obando Obando itibaren Gandhia, Assam 786103, Hindistan itibaren Gandhia, Assam 786103, Hindistan

Okuyucu Jhon Obando Obando itibaren Gandhia, Assam 786103, Hindistan

Jhon Obando Obando itibaren Gandhia, Assam 786103, Hindistan

jhonedwar1

Oldukça harika. Oldukça mükemmel değil, ama sonunda çok tatmin edici çok 5 yıldız buldum. Ayrıca, yeni bitirdim. Bir kez işlemek için daha fazla zaman geçirdim daha inceleme benzeri bir görüş olabilir. Tamam, diğer değerlendirme bakarak, iki yaygın şikayet ele almak gibi hissediyorum. Bir: Kitap çok fazla 'anlatıyor', mesafeli, vb. Yapısı kesik kesik. Bu konunun hemen bir kısmını anladım: tüm kitap, sona yaklaşan bir olaydan sonra bir geri dönüş. Ve yapının kendisi - onu sevdim. Kesinlikle dalgalı, ama duygusal rezonansları ustaca eriten en sevdiğim şiirim gibi dalgalı. İki: Kahramanın zayıf karakterizasyonu / gelişimi. Burada söyleyebileceğim tek şey, ölü annesini anlama ve daha fazla bilgi edinme çabasıyla güçlü, güçlü bir şekilde tanımlandığım. Belki de ölü bir annem olduğu için ve bir noktada benim için kim olduğu kimsenin kim olduğu olmadığını öğrenmeye başladım ve fırsattan kaçtım. Ayrıca, devam eden annelik temaları ve geçmişiniz tarafından şekillendirilen ve annenize duyulan sevgiyle yönlendirilen ve her şeyden önce gelenlerin gölgesinde duran benim için gerçekten çalıştı. İşte bu.

jhonedwar1

Bu kitap eğlenceli ve Malcolm Gladwell'in iyi olduğu gibi küçük anekdotlarla dolu ama çok önemli veya uyumlu bir şey söylediğinden emin değilim. Yine de iyi bir sebep olmadan okumak için eğlenceli.

jhonedwar1

Robert Fisk'in gazeteci bütünlüğü ve tutkusu, kurumsal özel çıkarların ve medyanın sürekli bilgiyi gizlediği bir dünyada eşsizdir. Hakikatin ve adaletin politik halı altında rahatça ele geçirildiği ve süpürüldüğü bir dünyada yaşıyoruz. Robert Fisk kovalamaca kesmeyi ve politik arenadaki en iğrenç geçişleri gravitasyon, akıl ve nesnellikle çözmeyi başarıyor. Düzyazı canlıdır ve keskin olmayan duyularının gözlemlediği birçok adaletsizliği yakalar - sizi gözlerinin önünde ortaya çıkan dramın içeriden bir bakış açısıyla bırakır; bu da daha sonra tarihsel bir bağlamda ustaca dokunur. Vaov! Bölgenin çatışmalarını yaşayan ve nefes alan güçlü bir toplumsal vicdana sahip birine hayran olmalısınız. Siz oradayken - Lübnan iç savaşının ve iğrenç Sabra ve Shatila katliamlarının inanılmaz bir açıklaması olan Pity the Nation: The Abduction'ı okuyun - geri alınacak ve en kötü ihtimalle vahşete tanık olacaksınız ve bu Lübnan'ın yaralı ruhundaki bu çirkin bölümün en iyi belgelenmiş açıklamalarından biri.

jhonedwar1

Bu kitap, bence, iyi bir kitaptı, okuduğum diğerlerinden çok farklı. Yazar her ayrıntıyı kapıyor, böylece kafamdaki her sahneyi tam olarak görebiliyorum. Mesela şu ifadeyi kullandı ... "Çok büyük bir bıyığı olmasına rağmen, boynu neredeyse hiç büyük, etli bir adamdı. Bayan Dursley ince ve sarışındı ve her zamanki boyun miktarının neredeyse iki katı vardı. zamanının çoğunu komşuları casusluk eden bahçe çitleri üzerinde dolaşarak geçirdiği için çok faydalı oldu. " Bu ifadede J.K Rowling, biftek ve kran gibi sözcükleri kullanıyor, bu da beynimde Bay Dursley'nin şişman olduğunu ve Bayan Dursley'nin komşularını izleyerek zamanını geçtiğini gösteriyor. Harry Potter'ın Quidditch Oyunu'nu (bir sihirbaz sporu) kazanmak gibi karşılaştığı yeni problemlerle sizi Lord Voldemort'un Büyücünün Taşını çalmasını durdurmaktan kurtardığı için bu kitabı öneriyorum. Ayrıca bu kitabı özellikle gençlere tavsiye ediyorum çünkü genç bir büyücünün hayatının hikayede tasvir edildiğini görüyorsunuz. Akran baskısı ve arkadaşlık sorunları gibi birçok şeyle, ancak daha heyecan verici bir şekilde, sihirle bağlantı kurabilirsiniz. Bu kitabı diğer insanlara tavsiye etmemin nedenleri ve okumaktan zevk aldığım nedenler bunlar.

jhonedwar1

LOVE this book.......it's a romance that wins against the time continuum. The first few chapters may confuse you but stick with it. It will have you wondering until the end.