kloqman

Kamel Salem Salem itibaren 66030 Poggiofiorito CH, İtalya itibaren 66030 Poggiofiorito CH, İtalya

Okuyucu Kamel Salem Salem itibaren 66030 Poggiofiorito CH, İtalya

Kamel Salem Salem itibaren 66030 Poggiofiorito CH, İtalya

kloqman

Şimdiye kadarki en iyi fikir. Bunun ne kadar iyi çalıştığını şaşırtıcı! Kill Bill çok fazla P&P ile karıştırıcıda fırladı (Bennett kız kardeşlerinin geçtiği Çin'de bir Shaolin manastırında 6 yıllık yoğun bir eğitime kadar). Zombiler, Austen'in romanına kolayca şok edilebilir. Seyahatteki tüm zorluklar (zombiler); mektup ve yolculukların gecikmesi (zombiler); içeride kalmaya zorlanan hava nedeniyle (zombiler) kolayca değiştirilebilir. Metnin büyük bir kısmı değişmedi ve aslında orijinalden hiçbir şeyin değişmediği birkaç sayfa var. Ancak, düzenli P&P'de Elizabeth esprili, burada o kadar mizahi değil. Esprili çipleri düşünmek yerine, düşünceleri öldürücü öfkeye dönüşür. Bu yeni Elizabeth'i sevdiğimden emin değilim - karakterini temelde aynı tutmak ve şaka yerine takılmak yerine zombi dövüş yeteneğini eklemek daha iyi olurdu. Birçok parça yüksek sesle gülüyor - Lady Catherine de Bourgh sadece ıslak bir zarf ile 90 zombi öldürmek harika bir zihinsel görüntü. Diğer bölümler biraz fazla ileri gidiyor (Elizabeth bir Ninja'nın kalbini söküp Lady Catherine'in önünde yemek yiyor ... eh ... çok uğraşmaya çalışıyor). Ayrıca, yazar her ne zaman riskli bölgeye girerse, o kadar aptalca gelir (ve bir kez daha çok dener). Ben de illüstrasyonları olduğu gerçeğini seviyorum. Güzel dokunuş!

kloqman

Zaman zaman istatistikler üzerinde kalın, ancak yine de bazı ülkelerin neden başarılı olduğu, diğerleri ise bir mola veremediği konusunda büyüleyici teoriler koleksiyonu ...

kloqman

Şimdi olan her şey bu kitapta ortaya konan fikirlerden elde edilmiştir. Panoptik göz gerçekten her şeyi izliyor.

kloqman

We start with a man landing in colonial Boston in search of the "Massachusetts Bay Institute of Technological Arts." He seeks an old friend, a Natural Philosopher, to arbitrate the final answer in the dispute over who has invented calculus... Newton or Leibnitz. The life and times of those distinguished scientists-to-be, and their friends and acquaintances in the Royal Society, is one thread of this complex book. The political and religious history of England, pre- and post-Civil War is another; the ongoing religious and political disagreements of France, England, the Netherlands, Spain, and German-speaking states is another; and the development of the modern economic system is yet another. All interwoven in 1000 pages of history and historical fiction woven so finely together I can't tell them apart most of the time. I read this when it first came out, 2 years ago. It took forever. This time it engaged, engrossed, and flew by... so don't be discouraged if it's too hard the first time through. It's part one of a trilogy (only 2000 pages to go!), and ends with an unexpected cliffhanger, so be prepared to plunge on in to book 2 of the Baroque Cycle, The Confusion, right away. As the English were wont to say, it's a ripping yarn! As the temporal sequel but vaguely logical prequel to Stephenson's Crytonomicon, it's a worthy successor to that can't-put-it-down masterpiece.