giulianogasparetto

Giuliano Gasparetto Gasparetto itibaren Hryhorivka, Mykolaivs'ka oblast, Ukrayna itibaren Hryhorivka, Mykolaivs'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Giuliano Gasparetto Gasparetto itibaren Hryhorivka, Mykolaivs'ka oblast, Ukrayna

Giuliano Gasparetto Gasparetto itibaren Hryhorivka, Mykolaivs'ka oblast, Ukrayna

giulianogasparetto

Bu seri biraz yavaş başladı ama daha iyi ve daha iyi olmaya devam ediyor. Bu kitabın bulanıklarından biri Winspear'ın "Whodunnits" yerine "Whydunnits" yazdığını ve bunun çok doğru olduğunu söylüyor - karakterlerine büyük psikolojik bir bakış açısı ile yazıyor. Arazileri hiçbir zaman kesinleşmiş görünmüyor ve tarihi arka plan gerçekten zengin. Savaş sonrası İngiltere'de 1900'lerden 1930'lara kadar bu zamanı getiriyor - canlıya canlı bir şekilde ... kahramanının dedektiflik çalışmalarına karşı şefkatli ve sezgisel yaklaşımının zamanımızın başında olduğunu bile söylemeliyim, bir tür bilmece. Maisie Dobbs sadece bir araştırmacı değil, bütünsel bir şifacı. Keşke polis / dedektiflik çalışmasına karışan herkes bu yaklaşıma sahip olsaydı!

giulianogasparetto

Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi anılarımızdan biri. Yazı keyifli. Ernest Hemingway, kitap hakkında şunu söyledi: "... çok iyi ve harika bir şekilde iyi yazıyordu; yazar olarak kendimden tamamen utanıyordum. Basitçe kelimelerle bir marangoz olduğumu, neyin üzerine döşenmişse onu aldığımı hissettim. iş ve onları birlikte çivilemek ve bazen iyi bir kalem yapmak. Ama kendimizi yazar olarak kabul eden hepimizin etrafına halkalar yazabilir. ” Hikaye büyüleyici ve eğlenceli.

giulianogasparetto

evet, john irving oldukça grafik ve rahatsız edici olabilir. kesinlikle bu kitapta asla unutamayacağım sahneler var. ama bu yüzden bu kitap beni asla terketmeyecek.

giulianogasparetto

Hikayeyi çok beğendim, farklı ve canlandırıcıydı.

giulianogasparetto

peki, Simon Pegg'i seviyorum-- çok komik ama bir yaşam hikayesi gerekli miydi? hayır, gerçekten okunmaya değmez. Yıldız Savaşları referansları ve Spaced, Hot Fuzz veya Dead of Sean gibi şeyler yapmanın eğlenceli hikayeleriyle daha da karışık olacağını düşündüm. Başlangıcı biraz ilginçti ama bir kitabı doldurmak için yeterli değildi ve kesinlikle gülmekten komik değildi. Başka bir eleştirmenin dediği gibi - James Bond-esque hikaye parçası bile biraz utanç verici ve kesinlikle cimriydi. Üzgünüm, oraya Sarah Silverman'ın The Bed Wetter'ı koymak ... hayal kırıklığına uğrattı.

giulianogasparetto

Bunu sevdim. Diğer kitapları kadar iyi değil. Olduğu kadar uzun olması gerekmiyor gibiydi. Bazı bölümler horluyordu, ama yine de kitabın çoğunu beğendim.

giulianogasparetto

** spoiler uyarısı ** Tüm seres favorim, filmde çok hayal kırıklığına uğramıştı, ama bunu gözden geçirmiyorum. Okumalıyım ve arkadaşınız Sami gibiyseniz ve harry potter'ın harika dünyasındaki kitaplardan herhangi birini okumadığınızdan daha iyi başlamalısınız! Bu kitabı o kadar çok okudum ki, kehaneti neredeyse kelimesi kelimesine okuyabiliyordum (gerçek olanı filmden değil). Bu, Voldmorts'un çöküşünü seçmenin aptallığı için en sevdiğim şeydi. Ben de farklı seçilmiş bir parçası olabilir parçası seviyorum. Ron ve Quidditch gibi küçük parçalar bile harikaydı. Her ikisi de filmden kesiliyor, neden bu konuda acı olduğumu görüyorsunuz. Her neyse, Harry Potter evrenini mutlaka okumalısınız. Seres,

giulianogasparetto

Bu çok hareketli bir kitaptı. Hayatında kişisel ve kutsal bir andan beri paylaştığını ve örneğinden ne kadar iyi bir ders alabileceğimizi takdir ediyorum.

giulianogasparetto

There is a serial killer on the loose. Someone is killing men and leaving them staked through the body into the ground for all to see and a message written on one of the bodies that says “I have returned”. There is only one man perfect for stopping a serial killer. He is FBI Agent Sam Markham. Sam stopped The Sculptor, in the first book. Though, The Impaler is a different beast of his own. Sam has never seen anything like what he has witnessed with this latest victim. The deeper Sam investigates, the clearer the Impaler’s plan becomes. Will Sam be able to stop the killings before the Impaler claims him as his final victim? The Impaler is the most recent novel from author, Gregory Funaro. Now having read The Sculptor and now The Impaler, I can say with 100% confidence that I am truly a fan of Mr. Funaro. I really like Sam. He has a great eye for detail that even I did not catch until he starts going with his leads. What I enjoy the most is that Sam and which ever killer he is facing next, are evenly matched. There is a method to both the Sculptor and the Impaler’s madness. They take their jobs seriously and turn it into an art form. The Impaler made his presence known all the way through this book. I do admit that I thought the ending of the final battle could have been better but still, I enjoyed this book a lot. I was horrified, memorized, and almost afraid to go to sleep…all thanks to The Impaler!