7063147816f87

Doing Kept Kept itibaren Pyataya Gora, Leningradskaya oblast', Rusya itibaren Pyataya Gora, Leningradskaya oblast', Rusya

Okuyucu Doing Kept Kept itibaren Pyataya Gora, Leningradskaya oblast', Rusya

Doing Kept Kept itibaren Pyataya Gora, Leningradskaya oblast', Rusya

7063147816f87

Bu eğlenceli bir okumaydı. Eski Batı ile ilgili kitapları seviyorum. O zamanlar hep o dönemde yaşamak, ev sahibi olmak, karadan yaşamak istemektedir ... Gerçekten bunu yapabileceğimi düşünüyorum! Ya da belki kendime çok fazla kredi veriyorum, tüm modern olanaklarımızı seviyorum. Ancak bu kitap, yaşamımız için planlarımızın Tanrı'nın yaşamımız için planladığı şey olmadığını hatırlattı. Ve bu yaşamdan geçebilmemizin tek yolu tamamen O'na güvenmektir. Benim için sürekli bir mücadele ama asla başarmayı bırakmayacağım bir şey.

7063147816f87

SSPX Başpiskoposu Marcel Lefebvre'nin yükselişi, düşüşü ve yeniden yükselişi hakkında büyüleyici bir kitap. Gelenekçi ve baştan sona Msgr. Lefebvre, Papa'ya dayanacak kadar bile iknalarının biriydi. Bu büyük adamın hayatının zorlayıcı bir hikayesini bir araya getirmek için zaman içinde ve dışında daralan dikkat çekici bir kitap.

7063147816f87

This book is very funny

7063147816f87

just added to my Kindle 2 today; can't wait to start reading it. Read many excellent reviews on it. Sounds like an all-nighter!

7063147816f87

This was a teenage favourite of mine, that I re-read towards the end of last year. It's a frank account of addiction, the highs and the lows, with no details spared (save Burrough's killing his common-law wife, which doesn't get a mention). I like the Raymond Chandler feel to it, and the bare prose. I also like the fact that the story meanders from place to place with the protagonist, and never really reaches a satisfactory conclusion. It's not a story, after all, it's an account, and Burrough's addiction continued. Spurred on by his association with the beats, I tried to read On The Road a view years back, but I really didn't take to it. Naked Lunch was a bit of a trial too!