alexndrschmid

Alexander Schmid Schmid itibaren Rimiškiai, Litvanya itibaren Rimiškiai, Litvanya

Okuyucu Alexander Schmid Schmid itibaren Rimiškiai, Litvanya

Alexander Schmid Schmid itibaren Rimiškiai, Litvanya

alexndrschmid

Bu kitap bana iyi ya da kötü herkesin kimin baktığına bağlı olduğunu anlamamı sağladı. Her zaman kötü semboller olarak kabul edilen Kauravaslar o kadar da kötü değildir. Bunu yapmasının bir nedeni var. İyilik sembolü olarak kabul edilen Pandavas da o kadar kutsal değildi. Kukla hikayesinin hayranlarını dinlemeye değer.

alexndrschmid

Bu (sevimsiz başlık rağmen) mükemmel bir okuma oldu. Bu gerçek bir sayfa çeviriciydi; Bitirmek için geç gece kaldı. Suçun ne zaman gerçekleştiğini hatırlıyorum, bu yüzden tüm oyuncuların farklı bakış açılarını okumak düzgün oldu. Karşılıksız bir Austinite olarak, hangi Austin yerlilerini tanıdığımı görmek eğlenceliydi.

alexndrschmid

David Foster Wallace has created a new form of literature with Infinite Jest, cataloging our loss of humanity through the omnipresence of material objects in our lives, and the obsessions they give rise to, and to addiction and neuroses. It's utterly terrifying and the greatest thing I've ever read. I carry this huge book with me everywhere I go and read it every spare moment I have. Beware taking this dive though; you won't be th same after it.