ritamelo

Rita Melo Melo itibaren Kalakkanmai, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Kalakkanmai, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Rita Melo Melo itibaren Kalakkanmai, Tamil Nadu, Hindistan

Rita Melo Melo itibaren Kalakkanmai, Tamil Nadu, Hindistan

ritamelo

** spoiler uyarısı ** Bu kitabın bildiğim gibi cuber punk'un temeli için ne kadar önemli olduğunu hiç fark etmedim. Matrix resmi olarak bu kitaba dayanıyor mu? Başlangıç ne olacak? Bu karmaşık fikirlerin çoğunun Gibson'ın tekil kitabından kaynaklandığı harika. Bununla birlikte, gerçekte farklı ortamlar ve matris arasında jargondan ve görünüşte işaretlenmemiş geçişlerden geçmeyi bazen zor buldum.

ritamelo

Çok eğlenceli, okunması kolay edebiyat. Diğer incelemelerdeki insanlar, Birleşik Krallık dışında yaşayan herkesin şaka yapamayacağını söylüyorlar, ancak Avustralya'da yaşıyorum ve tüm şakaları anladığımdan eminim. (En azından hepsini aldım, zaten!) Bu kitabı çok beğendim ve İngiliz komedisini seven ve İngiliz kültürü hakkında en azından iyi bir miktar bilen herkese tavsiye ederim.

ritamelo

Soğuk Savaş'ı kimin kışkırttığı ve kimin devam ettirdiğine dair dengeli bir görüş göstermeye çalışmak zor görevi dener.

ritamelo

I had a hard time with this because I scare easily but it was compelling and a page turner.A very emotional novel, one I don't know if I can keep reading but need to because it is so good.

ritamelo

Great Quick Read... Very easy to read, and very insightfulll...

ritamelo

Read in high school. I was into deep books at that time.

ritamelo

Strachey's Folly notwithstanding, the issues with which Donald Strachey Mystery deals are very translatable and applicable, even if the technology has advanced so. In this novel, it's the anti-Political Correctness being touted as an excuse to sprout derogatory things.