mabelmontes

Mabel Montes Montes itibaren Palashani, West Bengal, Hindistan itibaren Palashani, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Mabel Montes Montes itibaren Palashani, West Bengal, Hindistan

Mabel Montes Montes itibaren Palashani, West Bengal, Hindistan

mabelmontes

Vay canına, bir komplo kurabilir ve onunla koşabilir! Bu kitapları okumaktan çok eğlendim çünkü çatışma söz konusu olduğunda böyle bir klutzum. Karakter ve çatışma söz konusu olduğunda, onu kablolu hale getirdi, ancak kelimelerinin sadeliğine, klişelerine ve bazı temaları kafataslarımıza nasıl vurduğuna biraz saptım. Hala temalar üzerinde kafa tutuyorum ...

mabelmontes

Başka bir hızlı, eğlenceli okuma. Bazı şeyleri erken çözdüm ve başkaları tarafından şaşırdım ve kendime son verildiğinde elimde alaycı olmadığımı söylüyorum. Dil hakkında şikayet diğer değerlendirmeleri gördüm, ama beni rahatsız etmez; okunabilir ve bunun gibi bir kitapta Cat Valente'in kelime sevgisini beklemiyorum.

mabelmontes

This was a good read. It makes you think about a lot of things in life.

mabelmontes

Love this book!! This book is an awesome read that any one who likes vampires should read. Its about a human girl (Bella Swan) who falls in love witha vampire boy (Edward Cullen). During this, James, a blood thirsty vampire tries to kill Bella. WIll the Cullens make it there in time to save her? To find out...read this book. Highly recommended.