alfidatisa

Oktisa Alfida Alfida itibaren Krasnyy Oktyabr', Vladimirskaya oblast', Rusya, 602125 itibaren Krasnyy Oktyabr', Vladimirskaya oblast', Rusya, 602125

Okuyucu Oktisa Alfida Alfida itibaren Krasnyy Oktyabr', Vladimirskaya oblast', Rusya, 602125

Oktisa Alfida Alfida itibaren Krasnyy Oktyabr', Vladimirskaya oblast', Rusya, 602125

alfidatisa

Bunun 1980'lerin en iyi SF romanları arasında olduğunu düşünüyorum. Kahramanlar ve antagonistler hem karmaşık karakterlerdir, hem de arsa kötülüğe karşı iyi bir mücadele değildir - belki de bu kitap olması gerektiği kadar popüler değildir.

alfidatisa

Ön kapak dikkatimi şu sözlerle yakaladı: Gizli Liste, Kaçak Savaşçı, Tek Hayat Kurtaran Seçenek…. Birisi nasıl direnebilir? Masquerade Evlilik 1796 yılında İskoçya'da gerçekleşiyor. Bu dönemde birçok kitap okudum ve genellikle üçüncü bölümde esneme buluyorum. Greene'nin bu hazinesinde böyle değil. Karakterler taze, çok fazla eylem, tehlike var ve kendimi sadece bir sayfa daha okumak zorunda buldum. Bu kitabı okumanın bir başka hazzı da, o sırada İskoçya'yı öğrenmek. Greene, savaşan topluluklar hakkında ders vermeyecek şekilde yeterli ayar ayrıntıları ve bilgi sundu. Hikayenin bir parçası olarak ekledi ve kendinizi bu bölümleri atlarken bulamayacaksınız. Ve eğer bir kelimeyle karşılaşırsanız, kitabın önünde bir sözlük vardır. Hızlıca okuyun ve öyküdeki kelimelerin ne anlama geldiğini anlamakta zorlanmayacaksınız. Bunu almanızı tavsiye ederim. Soğuk bir kış gününde okumak için harika bir kitap.

alfidatisa

DERECELENDİRME: 4 5 üzerinden Sadece bir günde farklı bir şey yaparak geleceğin seyrini tamamen değiştirmek mümkün müdür? Bugün Aslında Dündü, araba kazasında trajik bir şekilde ölen 18 yaşındaki bir kız olan Sam'i vurur, ancak Juliet Skyes'in kendini öldürmeye karar vermesinin nedenini keşfedinceye kadar dünyada bir şeyler yapana kadar dinlenmesine izin verilmiyor gibi görünüyor. Sam, Juliet'in hayatını almasını denemek ve durdurmak için olayları ultermek zorundadır. Bunu yapana kadar aynı günü tekrar tekrar yaşamak zorunda kalacak. Ama Sam istediği kadar çok şey keşfediyor mu, arkadaşları göründüğü gibi mi? Daha önemsiz olduğunu düşündüğü kişi o mu? Oliver'ın akıllı bir romanı, Delirium'dan daha çok bu romanı sevdim. Bu romanın daha fazla duygusal derinliği var.

alfidatisa

Bu, zar zor fark edilebilen, şeyleri ve dünyada nasıl olduğumuzu gerçekten değiştirebilecek küçük bir devrim hakkında önemli bir kitap. Moore'un öne sürdüğü fikirlerin çoğuna (birçoğu diğer filozoflardan geri dönüştürülür) dikkat edilirse, daha az suç ve daha az grafiti ve anti-depresanlar üzerinde daha az kişi olurdu ... kesinlikle tekrar edeceğim bir kitap -bir ya da iki yıl içinde okuyun.

alfidatisa

Serinin geri kalanını sevmeme rağmen, bu kitabın tadını çıkarmamamın ana nedeni MC Dustin Eldridge'i sevmemdi. Kyle'ın neden onu geri aldığından ve ayrılma nedenlerinden sonra onu affettiğinden emin değilim. Bir araya gelme nedenlerini satın almadığım için hikayenin geri kalanı benim için ayrı düştü. Dustin'in hayatının 2 yıl önce yakalandıktan sonra dağılması olmasaydı, muhtemelen Kyle'ın yalan söylemesi, aldatması, kapatılması eski olurdu. Meh.

alfidatisa

I really enjoyed this book - found it hard to put down. Was a little disappointed in the ending - seemed to be a lot of build up, for a very quick resolution. That being said I have recommended it to several people already. If you enjoy a story built around historical events this book will probably be one you enjoy.

alfidatisa

Whilst being very predictable, I did enjoy reading this, and will read others!! Did think Anna was a bit mardy in places.