graphicsmonkey

James Hinshaw Hinshaw itibaren 17430 Santa Coloma de Farners, Girona, İspanya itibaren 17430 Santa Coloma de Farners, Girona, İspanya

Okuyucu James Hinshaw Hinshaw itibaren 17430 Santa Coloma de Farners, Girona, İspanya

James Hinshaw Hinshaw itibaren 17430 Santa Coloma de Farners, Girona, İspanya

graphicsmonkey

SPOİLER UYARISI! Bu kitabı kesinlikle çok sevdim. Kullanmayı reddettiği bir aşk kölesini çağıran bir seks terapisti fikrinde ironi buldum. Julian'ın karakteri harikaydı. Sahip olabileceğiniz en iyi ana kahraman; sıcak, kaslı vücut, yüksek zeka, sevgi dolu ve sadık. Sherrilyn Kenyon'un tüm kitaplarında kullandığı tarihi detay baş döndürücü. Kitaplarının tarihsel olarak doğru olmasa da en azından tarihsel olarak doğru olduğundan bir dereceye kadar emin olmasını sağlamak.

graphicsmonkey

Bu kitap okurken beni gerçekten kızdırdı. Ana karakterin neler geçirdiğini hayal edemedim ve kocasına çığlık atmak ve ailenize ne yaptığınızı söylemek istedim! Kitabı bitirmeyi başardım ama okurken duyguların bir rollacoaster için hazır olmanız gerektiğini ve zaman zaman biraz uzak hissediyorum. Boşanma söz konusu olduğunda, bazı insanlar için tüm bahislerin kapalı olduğunu ve neredeyse her şeyi yapmaya istekli olduklarını hayal edebiliyorum.

graphicsmonkey

İlk başta bu konuda biraz şüpheliydim ama Sarah'ın 3. veya 4. referansından sonra, merakım beni en iyi şekilde değerlendirdi ve sevdim çünkü sevdim! Çizgi roman sanatı hakkında O'Malley'in esası hakkında akıllıca konuşacak kadar bilgim yok, ama bazen bir çizgi roman / çizgi romanın resimlere kelimeler ve O kadar odaklanmaya yetecek kadar yavaşlamamı başardığını biliyorum. Malley'in grafikleri üzerimde böyle bir etki yarattı. Buna ek olarak, şu satırlar gibi edebi taşlar vardı: "Scott, eğer hayatın bir yüz olsaydı onu yumruklardım. Hayatını yüzüne yumruklardım" ve "Scott, eğer hayatın bir yüz olsaydım toplara yumruk at ". 4. cilt ile başladım, çünkü kontrol etmeyi hatırladığımda kütüphanede olan buydu. Gerisini okumak ve karakterleri daha iyi tanımak için sabırsızlanıyorum! '

graphicsmonkey

This book is like Freakonomics for Sports. Really interesting and it makes you think about the world of sports in a different light.

graphicsmonkey

I loved the historical take of this book, and how it so vividly painted the picture of another time and place. I read it a long time ago, but will never forget the scene toward the end, when the main character is encrusted in gold, the center of the parade...very vivid imagery. I loved this one.

graphicsmonkey

Not my normal fare, but it was quite a fascinating read--lots of subtle humor and cultural observations. The setting goes back to Tamar Myers being a child of missionaries herself in the Congo in the 50s. Nothing like vivid childhood memories to make a story come alive! Set in the Belgian Congo (which became Zaire and is now Congo), it's ostensibly about a diamond and a chance to make a new life. So you've got a village (think Agatha Christie) and all sorts of back stories--cultures, class, tribal differences, etc.---and you have a nifty little mystery. Definitely for Alexander McCall Smith readers and perhaps Colin Cotterill fans too.

graphicsmonkey

Incredibly well constructed. I loved this book in high school. Fitzgerald doesn't write women particulary well, probably because he's obsessed with their mystique/untouchability. Daisy is the poster girl for all that longing.