mariacollado

Mar itibaren 05034 Sambucheto TR, İtalya itibaren 05034 Sambucheto TR, İtalya

Okuyucu Mar itibaren 05034 Sambucheto TR, İtalya

Mar itibaren 05034 Sambucheto TR, İtalya

mariacollado

Bu iyiydi. Tıpkı ilk gibi ama daha iyiydi. Gizli hayran oldukça iyiydi ama çok hızlı ürpertici oldu. Ben de o adam hakkında verdiği karar ile ÇOK mutlu oldu. Benim için kök salmıştım. Konuya bakalım. Gizem gerçekten çok iyiydi ve “stalker” BÜYÜK bir bükülme oldu. Bunu beklemiyordum. Bayan Harrington, Clare'teki yeni gerçek arkadaşından, erkek ve takipçiye ve kayıp kıza arkadaşı olmaya işkence eden kızlara kadar hikayedeki diğer tüm karakterleri nasıl çalıştığı konusunda harika bir iş çıkardı. İnce ayarlı bir makineydi. Bugün ve geçmiş birlikte gerçekten iyi çalışıyor. Clare, hayatında ne yapmak istediğinin daha fazla farkına vardı. Ayrıca, annesini dinlemek yerine inandığı şey için gidecek, korktuğu için polis soruşturmasına katılmamasını söyleyen biri. Stalker'ın yeteneğinden ne kadar iyi kaçabildiğine ve sapmanın bir aşamadan diğerine nasıl ilerlediğine şaşırdım. Harrington, bu tür bir izlemenin ilerlemesi hakkında biraz araştırma yapmış olmalı, bu yüzden etkilendim (bunu okuduktan sonra Netflix'te Stalked şovunu izledim, kendinizi nasıl koruyacağınıza dair iyi bilgiler var). Kitap sadece iyi yazılmış ve zevkliydi. İndiremedim.

mariacollado

Bunu gerçekten sevmedim ve neden bu kadar çok insanın yaptığını anlamıyorum.

mariacollado

Translating...

mariacollado

Bu kitap gerçekten hastalıklı.

mariacollado

Beni bu kitaba tanıttığı için lise Beşeri Bilimler öğretmenim Chuck Feeney'e her zaman teşekkür edeceğim. Tüm zamanların favorilerimden biri.

mariacollado

tarih ve mezranın yarısının diğer tarafı. mücadele, isyan ve gelişme döneminde ronggeng ile hikayeler anlatmak. asla ölmeyecek ve bir eşin koşulları ne olursa olsun kabul etmeye istekli olan ilk sevginin somutlaşmışı ...

mariacollado

Story about a man (architect) holding to his principals (individualism), set in 1930's New York. Very good & classic read although Ayn Rand can be difficult to follow.

mariacollado

I don't normally like lawyer books, but this one was really good! Seeing the underbelly of the whole court scene is eye-opening and doesn't make me feel that comfortable with the justice system. You won't put it down once you get started though.