justmichellekok

Michelle Kok Kok itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Michelle Kok Kok itibaren Texas

Michelle Kok Kok itibaren Texas

justmichellekok

** spoiler uyarısı ** Gizli Eşleri çoğunlukla ilginç buldum, ancak hikayeyle bir bütün olarak gerçekten ilgisi olmayan birkaç tutuşum vardı. Mesela Rachel'ın çok güzel olduğunu anlıyorum. Topluluktaki on yedi kişinin onunla evlenmek için tanıklık ettiği gerçeğini satın alabilirim. Kendi babasının ona tecavüz etmeye karar verdiği kadar güzel olduğu gerçeğini satın almakta zorlanıyorum. Satın almak da aynı derecede zor, piyon dükkanının kendisine rastgele bir teklifte bulunacağı ve eczane çalışanının aynı gün bir beyzbol şapkası altında saklanmaması gerektiğini yorumlayacağıydı. Eminim çoğu insan görünüşleri hakkında günlük yorumlar almaz, güzel ya da değil. Sadece bu değil, ama bir pezevenk muhtemelen Bellagio'da olduğunu düşündüğüm bir çeşmenin önünde Strip'teki birine yaklaşmayacak. Ve ardından el ilanları dağıtan ucuz bir fahişe gelmeyecek. Bellagio Strip'in güzel tarafında ve bu çeşme düşük kaliteli seks işçileri değil, turistlerle dolu olacak. Bu da beni son sancıma getiriyor. Fahişelik Nevada'da bir bütün olarak yasal değildir. Aslında Las Vegas'ta yasadışı. Bu yüzden orada! Tamam. Daha önce söylediğim gibi, hikaye çok ilginçti, özellikle de Kuzu Kanının gizli kısımlarını detaylandıran parçalar. Çok ilginç olduğu için temel Mormonizm konusunda kurgusal olmayan bir kitap edinmeyi düşünebilirim. Ancak, karakterlerde derinlik ve kişilik yoktu. Neredeyse her biri iyilik ya da kötülüğün kenarındaki karton bir kesik gibiydi. Ve çoğu zaman diyalog doğal görünmüyordu. Yine de, hikaye, bu şeylerin okunabilirliği engelleyecek çok az şey yapacak kadar ilginçti.

justmichellekok

Bu bir cinayet soruşturmasına bağlanan bir muhabir hakkında gerçekten eğlenceli bir okuma. Ana karakter Annie Seymour, çok gerçek, sevimli ve komik. Yan karakterlerin çoğu ilginç ve eğlenceli. New Haven'ın eski bir sakini olarak Karen'ın bu olağandışı şehrin ruh halini yakaladığı doğruluğu garanti edebilirim. Kitaplarından daha fazlasını okumayı dört gözle bekliyorum.

justmichellekok

It took about 100 pages before it really started getting interesing. If it wasn't a Christmas gift and I didn't share the same name I probably wouldn't read it. It's more of a police detective story than a murder story.

justmichellekok

I love Spinelli, but I'm not a huge fan of this book. The "don't follow the crowd" theme is common in his work, but I think he does it MUCH better in Stargirl.

justmichellekok

I read this when I was in 8th grade, and didn't really like it. I just didn't think I'd like Anne if I'd met her. Of course, this wasn't the point. I read it in high school and liked it slightly more. I read it in college and it destroyed me. Only after I got to be older than she was when she died did I get the full impact of the diary. For this reason, I don't think kids should read this in middle school.