livelovedie

Angel Putnam Putnam itibaren Kolomiitseve, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrayna itibaren Kolomiitseve, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrayna

Okuyucu Angel Putnam Putnam itibaren Kolomiitseve, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrayna

Angel Putnam Putnam itibaren Kolomiitseve, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrayna

livelovedie

31 Aralık 2012 Tamam, bu kitabı sevdiğimi söyleyerek başlayalım! Çok şey yaşadığım için okumak çok uzun sürdü. Ancak, arsa harikaydı ve karakterlerin sesi farklı ve şaşırtıcıydı. Bununla birlikte, Lily'nin ilk birkaç bölüm için oldukça can sıkıcı buldum. Ama hikaye devam ederken kendimi onunla ilgili buldum ve sonunda onu sevdim. Tüm hikaye boyunca Dash'i sevdim. İnanılır ve komikti. Kesinlikle benim en sevdiğim karakter. Bu kitabı kesinlikle önerirdim. Yılın büyük sonu!

livelovedie

Bu kitabı okumaktan heyecan duydum çünkü pek çok eşcinsel tarihi romantizm yok. Yazarın bir şekilde kahramanlara nasıl mutlu bir son vereceğini görmek istedim. Hikayenin çok iyi olduğunu düşündüm. Züppe, sodomit, (tanrı yasaklı) ve tırmık olan Michael St.James'i bile sevdim. Onun alaycılığı ve zaman zaman başkalarından tepki almak için çirkin olma istekliliği, onu çok ilginç bir kahraman yaptı ve onu sevdim! Michael ve Daniel'in ilişkisinin gelişmesini izlemek çok eğlenceliydi. Daniel ilk bakışta Michael'dan nefret eder, bu yüzden onu Michael'ın beğenip sonra çekici hale geldiğini görmek ve sonunda Michael'a aşık olmak, aralarındaki dinamikleri okumayı bağımlı hale getirdi. Nasıl birbirlerine en iyi getirerek sona erdi sevdi. Birlikte olma konusundaki kararlılıkları, onları okumaktan zevk aldığım bir çift yaptı. Ayrıca, son da oldukça harikaydı!

livelovedie

Ugh, artık bu kitapla yapamam ... uzun sıkıcı bitleri atlayarak bile, devam etmek için hiçbir motivasyonum yoktu ...