michellebot

Michelle Bot Bot itibaren Kuwana, Gujarat 385535, Hindistan itibaren Kuwana, Gujarat 385535, Hindistan

Okuyucu Michelle Bot Bot itibaren Kuwana, Gujarat 385535, Hindistan

Michelle Bot Bot itibaren Kuwana, Gujarat 385535, Hindistan

michellebot

elizabeth gilbert komik, güçlü bir yazardır ve bu eğlenceli bir yaz okumasıdır. kötü bir boşanmadan sonra İtalya (yemek), Hindistan (dua) ve Endonezya'da (sevgi dolu) seyahat ederek geçirdiği bir yıl boyunca kişisel gelişim hikayesi. kesinlikle kadınlar için bir kitap ve sadece İtalya bölümü için okumaya değer - bu da oraya gitmek ve aylarca yemek yemek isteyecek. :)

michellebot

Aslında dün gece bunu cehennem için okudum; Ben Warprize bir mola gerekiyordu çünkü ben çok zor çünkü ben gerçekten zor bulmak için burada bulmak için başlayabiliyorum çünkü gerçekten çok kötü ve ben burada neden korkunç listeleme başlayabilirim (gerçekten) (ugh). Aslında Matilda uyarlamasının ne kadar kötü olduğunu belirten bir incelemeyi izledikten sonra aldım ve bu gözden geçirenin Roald Dahl'ı ona çocukken hiç okumamış olması gerektiğini düşünmeye başlayan çocuklar için çok karanlıktı. kitapları bir şekilde karanlık. Cadılar korkunçtu - aslında beni bu güne kadar sürünen zavallı küçük kız gibi bir tabloya hapsolma fobisi verdi - ve Twits'i hiç sevmedim, bu sadece iğrençti. Yine de BFG ve Sihirli Parmak, Fantastik Bay Fox ve bu kitap hepsi çok harika ve hepsinin karanlığın elementi var ve korku var. Sanırım onları zamansız yapan şey, bu durumda hikayeyi çok küçük bir çocukken hatırlıyorum, aslında okumam için zar zor ihtiyacım vardı ve aynı şey annemin bana okudukları için de geçerli. Bence çocuklar Roald Dahl'ı seviyorlar çünkü onları bebeklendirmiyor ve ürpertici veya korkutucu görüntüler kullanmaktan geri tepmiyor. Kitapta yapılan her şeyi kurtarmak için onlara mutlu bir son vermek gibi bir durum değil, çünkü Matilda'nın sonunun çok üzücü olduğunu düşündüm. Güçlerini kaybettiğinde ağladım, bunun bir trajedi olduğunu düşündüm ama Bayan Honey ile yaşamak zorunda kaldı, bu yüzden benim için biten acı tatlı bir çeşitti, yıllar önce mutlu bir sona dönüştüğü yıllar . Bu kitap, büyükanne o kadar küçük olana kadar küçülene kadar sona erer, kimse onu göremez, ki bu korkunçtur, ancak aynı zamanda bu aşamada yoluna koydukları neredeyse her şeyi hak eder. Her neyse, bu harika bir kitap, Roald Dahl'ı seviyorum, hikayelerinde büyüdüm ve bunu bulmak için tavan arasına girmeye karar verdiğim için mutluyum çünkü harika.

michellebot

bunu tekrar okumak isterim (ilkokulda okumak) ve zamanın evrenin bir bölümünden diğerine seyahat etmek için bükülmesiyle ilgili bölümleri okumak beni büyüleyecektir. Bu aslında bilim tarafından bilinen ve solucan delikleri denilen gerçek bir fenomendir ve bunun 20 yıldan uzun bir süre önce bir çocuk kitabında yazılması benim için büyüleyici. :)

michellebot

God, he's funny.

michellebot

Definitely some good info about a few basic football formations and plays, which is what I was looking for. I was less interested in the backgrounds of all the coaches, but it was a worthwhile read.