siyuanzhang

Siyuan Zhang Zhang itibaren Ohaba-Mâtnic 327101, Romanya itibaren Ohaba-Mâtnic 327101, Romanya

Okuyucu Siyuan Zhang Zhang itibaren Ohaba-Mâtnic 327101, Romanya

Siyuan Zhang Zhang itibaren Ohaba-Mâtnic 327101, Romanya

siyuanzhang

Aman Tanrım. Sonunda bu kitapla işim bitti. Bu zahmetli ve zorlu ama inanılmaz derecede bilgilendiriciydi. Bazı kısımları perçinlenmişti. Diğerleri biraz kuruydu ... Sonuçta ... soykırım olgusu ve onu durdurmakla ilgili politikalar ile ilgileniyorsanız ... bu kitap mutlaka okunmalıdır. Çok az politik zekası olanlarımız için bile korkunç bir şekilde araştırılmış ve kavraması kolay. Harika kitap. (Ve yaptığım için çok mutluyum.)

siyuanzhang

Bu kitaptan keyif aldığım için utanmıyorum doğru.

siyuanzhang

Eğlenceli gerçek: Kısa hikaye Rocket Man, Elton John şarkısı için ilham kaynağıydı. Bu harika bir şey. Buna kolayca Roket Adam denebilirdi. Yine de başlık arkasındaki hikaye gerçekten mükemmel. Bu kitap inanılmaz. Kısa hikayeleri bir tutkuyla seviyorum ve birkaç yavaş istisna dışında bunlar hayal kırıklığına uğratmadı. Zero Hour ve The Veldt ürpertici faktörde şaşırtıcı olsa da, bir favoriyi adlandırabilir miyim bilmiyorum. Ve Sürgünler şaşırtıcıydı ve gerçekten şık olan kısım, Fahrenheit 451'e paralel olarak çok iyi çalışabiliyor olması. Rağmen sesli kitap sürümü. Üretici bölümler arasındaki duraklama kavramını anlamıyor. Büküm uçlarının tadını çıkarmak için zamanınız yoktu, çünkü fucktard anlatıcı onları doğrudan bir sonrakine koşturuyor.

siyuanzhang

Absolutely loved this book! Yes, it's total chick lit, and it's good - the kind of good that sinks in deep and then lingers like an old friend - the kind of story that you don't want to end. Two teen girls in the 70s become friends, one is shy and awkward and the other is wild and daring. They are an unlikely pair but become the very best of friends - inseperable BFF for life. And so we follow the story of their lives through high school, college and their love and work careers. It is both light and intense at the same time, which kinda made this a perfect read. I loved it. On par w/ my like of Jodi Picoult or Chris Bojalian without the legal twist.