hwana769630274

itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu itibaren Texas

itibaren Texas

hwana769630274

Gerçekten ilginç bir kitap ... biraz kısaydı, ama serinin önsözü. Kahraman, Layla, çok genç ve hala bir kurt adam haline dönüşmek ve annesini savunmaya çalışmakla başa çıkabiliyor. Morgan yeni bir yazar, ama bence harika bir iş çıkarıyor! Layla'nın büyüdüğünde nasıl olduğunu görmek için dizideki diğer kitapları okumak için sabırsızlanıyorum!

hwana769630274

** spoiler uyarısı ** Bu yüzden kocama dün gece Meg Cabot'un YA kitaplarını ne kadar sevdiğimi söylüyordum. Evlat, YANLIŞ mıydım !!! Bu yüzden All American Girl'ü sevdim, ama bu netice istenen bir şey var. BÜTÜN kitabı Samantha'nın (ana karakter) erkek arkadaşıyla (Başkan'ın oğlu) seks yapmaya “Hazır mı değil mi” olduğuna karar vermeye çalışıyor çünkü hiç yapmadığı zaman istediğini DÜŞÜNDÜ. Bütün tartışma boyunca kız kardeşiyle bu konuda konuşuyor ve ona küvette “kendi kendine pratik yapmasını” tavsiye ediyor ve sonra ne kadar pratik yaptığını söylüyor ve sonra kitabı nasıl konuştuğuyla konuşarak bitiriyor, kemiklerini atladı. " Bu kesinlikle gençler için iyi bir kitap değil. Demek istediğim, BÜTÜN kitabının konusu buydu. Tekrar okumaya zamanımı harcadığım için üzgünüm!

hwana769630274

Sürükleyici

hwana769630274

Dicken'ın okuduğum çalışmalarının ilki - Bu benim en sevdiğim kitaplardan biri haline geldi. Ana karakterlerin (Amy ve Arthur) denemeleri, zorlukları ve yoksulluğu bilmesini ve sonuna kadar bütünlüklerini korumasını seviyorum. Dorrit ailesinden ve aile üyelerinin her birinin yoksulluğa ve servete nasıl tepki verdiğini seviyorum. Her iki karakterle de deneyimler yaşamak gerçekten bana geldi. Bunun gibi klasikler zamansızdır - talihsizdir, bu tür hikayeler tarih boyunca tekrarlanır. Kitabın ekonomik koşullarını ve günümüzde siyasi ve ekonomik olarak yaşadıklarımızı deneyimleyen insanların hikayesini nasıl anlattıklarını bilmeden okumaya yardımcı olamadım.