mizan_m12345

Md Mizan Mizan itibaren Sainte-Catherine, 69220, Fransa itibaren Sainte-Catherine, 69220, Fransa

Okuyucu Md Mizan Mizan itibaren Sainte-Catherine, 69220, Fransa

Md Mizan Mizan itibaren Sainte-Catherine, 69220, Fransa

mizan_m12345

4 yaşındaki vaftiz babam Kaitlyn, Şubat 2011'de teşhis edildiğinde bu kitap gerçekten yardımcı oldu. Bizim için neyin depolandığını anlamama yardımcı oldu. Elena ve Kaitlyn'nin semptomları% 100 aynı olmasa da, ne olacağı hakkında bir fikrimiz vardı.

mizan_m12345

Bu kitabı bir süredir okumadım, ancak okuldayken kütüphaneden en az 5 kez ödünç aldım (neden sadece satın almadığımı bilmiyorum). Bir öğrenci sadaka için bir defile yapmaya çalışırken yaratıcı bloktan muzdariptir. Ailesinin evin eski sahipleri olduğunun farkında olmadan yakındaki "büyük evin" tavanını ziyaret ediyor; tavan arasında, atalarının kıyafetleriyle dolu, yaratıcılığına ilham veren bir gövde keşfediyor. Aynı zamanda, Viktorya döneminden, Suffragette döneminden İkinci Dünya Savaşı'na kadar ailede kadınların hikayesi anlatılıyor. Hatırladığım kadarıyla, iyi anlatılan bir kitaptı, tarif edilen dönemleri çok uyarıcıydı; Bana kurgu yazma konusunda elimi denemek için ilham verdiğini hatırlıyorum - çok başarılı değil! Bu kitabı tekrar okumak isterim.

mizan_m12345

Bir kedi aşığıysanız veya ailenizin bir üyesi gibi bir evcil hayvanınız varsa, bu kitap kalp tellerinizde çekilir.

mizan_m12345

I love books centered around controversial issues that make you really wonder what you would do in the situation. This book really hit home for me and had me thinking the whole read. I think the characters were very real and it was very emotional. I would def. recommend this one..

mizan_m12345

This was one of the 2007 RUSA Notable Books winners. For the complete list, go to http://www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus...