devinlynnx

Devin Young Young itibaren South Cikareo, Wado, Sumedang Regency, West Java, Endonezya itibaren South Cikareo, Wado, Sumedang Regency, West Java, Endonezya

Okuyucu Devin Young Young itibaren South Cikareo, Wado, Sumedang Regency, West Java, Endonezya

Devin Young Young itibaren South Cikareo, Wado, Sumedang Regency, West Java, Endonezya

devinlynnx

Devam filmi / offshoot'u okumak için can attığım başka bir kitap, ama henüz ciltsiz kitapta çıkmadı.

devinlynnx

Bu kitap sizi rekabetçi bir kuşağına dönüştürebilir. 1998'de gerçekleşir ve tek bir yıl içinde Kuzey Amerika'da mümkün olduğunca çok sayıda kuş türünü görmek için üç görevi takip eder - kuş gözlemciliği dünyasında Büyük Yıl olarak adlandırılan bir yarışma. Uçaklara, helikopterlere, teknelere ve arabalara binlerce mil seyahat ediyorlar ve kendilerini çok uzak Aleut adası Attu da dahil olmak üzere ülkenin en uzak köşelerinde buluyorlar. Sonunda, her biri 700'den fazla benzersiz kuş kaydeder, kazanan yıl için inanılmaz bir 745 kuşla konuşur, birçoğu asla eşleşmeyeceğine inanır. Birbirinden daha farklı olamayan bu üç tutkulu kuşçunun farklı geçmişleri ve çocukluklarını okumaktan ya da inek kuş gözlemcisinin ortak klişesinden zevk aldım. Nadir ve zor kuşları bulma yönündeki itici gücü ve ısrarıyla ilgili olarak kitaptan uzaklaştım, aynı zamanda rekabetin kendisinin bu erkekler için kuş gözlemciliği sevincini çoktan aldığını hissettim. Bana göre, sıradan bir kuş olan güzel bir yürüyüş, yerel kuşlar, kuşların tadını çıkarmak için bile durmadan bir listeden kontrol etmek için yarışmayı tercih ediyorlar. Bu kitap, yerel bir Denver Post yazarı tarafından yakında açılacak olan bir filme dönüştürülüyor. Kesinlikle gidip göreceğim.

devinlynnx

Bu kitabı beğenmeye başladım, Indiana Jones ve Kayıp Ark'ın Akıncıları'nı hatırlattı Diyalog çabuk, biraz üstte, ama komikti. 200. sayfayı ziyaret edene kadar. O zaman her şey sıkıcı ve sıkıcı hale geldi. Sonuna ulaşmak için çaba sarfettiğimi hissettim. O kadar çok POV değişikliği vardı ki, kimin iyi, kimin kötü olduğunu hatırlamaya çalışmaktan yoruldum. Diyalog artık komik değildi, rahatsız ediciydi. 300. sayfa civarında, kendimi bu lanet şeyi bitirmeye ikna etmek zorunda kaldım, çünkü gidecek çok fazla şeyim yoktu. Sonunda sona erdiğimde tatmin olmak yerine hile hissettim, çünkü sözde HEA benim için para ödemedi. Biraz geri dönmek için yaptığım bütün bu işleri biliyor musun? Genellikle Amy Fetzer'in kitaplarını çok seviyorum ama bu benim için yapmadı.

devinlynnx

Favori Alıntılar Dünyanın bir anı olduğu gibi. Sonraki, tamamen farklı bir şey. Daha önce hiç yapılmamış bir şey. Ve biz farklılaştık. Anında. Bildiğimiz, ne olduğumuz, o an tarafından ortadan kaldırıldı, kuşatma altındaki bir kale gibi yerle bir edildi ve hiçbir şey tanınabilir değil. Dünya yapılmamış.