turgaybudak

Turgay Budak Budak itibaren 17 Ilir, Ilir Timur I, Palembang City, South Sumatra, Endonezya itibaren 17 Ilir, Ilir Timur I, Palembang City, South Sumatra, Endonezya

Okuyucu Turgay Budak Budak itibaren 17 Ilir, Ilir Timur I, Palembang City, South Sumatra, Endonezya

Turgay Budak Budak itibaren 17 Ilir, Ilir Timur I, Palembang City, South Sumatra, Endonezya

turgaybudak

Prenses Günlükleri inanılmaz derecede harikaydı, bu kitabı kütüphane düşüncesinde seçtim, 'Peki daha iyi bir şey yok, neden denemiyorsunuz'. Peki yanılmışım, İlk 20 sayfadan bağlandım ve okumaya devam etmek zorunda kaldım! Genelde Fantezi gibi girly kitapları değil, bu tür kitapları okumadığım gibi değilim, ama çocuk yanlıştı, sadece böyle değil ve gerçekten bir günlük şeklinde olduğunu sevdim ve hayatı alamadım sadece bir prenses olduğu için daha iyi.!

turgaybudak

Bu kitabı okumak için yapılan üç başarısız girişimden sonra, sonunda bunu bitirdim. Film fragmanını görmek, önce kitabı okumadan bir film izlemek istemediğim için bitirmem için beni zorladı. Bazılarının bana söylediği kadar etkilendim değildi ama hikaye iyiydi. Hikaye zaman ve tarihlerle atlarken biraz sorun yaşadım ama genel aşk hikayesi hala çok dokunaklı. Bilim kurgu ya da fantezi içine girmiyorum ve bu klasik bir aşk hikayesinin tüm unsurlarına sahipken, tam olarak giremediğim bir şey vardı. İlginç ama benim favorim değil.

turgaybudak

Kurucu babalar ve Amerikan Devrimi hakkında birkaç tarihi kitap okudum, ama Adams, Jefferson ve Hamilton hakkında Washington'dan daha fazla şey bildiğimi hissettim. Ekselansları yönetilebilir bir girişim gibi görünüyordu, ben de bunun için gittim. Her şeyden önce, iyi şeyler. Ellis'in Washington'un hayatına uyguladığı tam yaşam yaklaşımını beğendim. Washington'un Virginia'daki biçimlendirici yılları ve Fransız ve Hint Savaşı sırasında çok zaman harcanıyor. Ellis, Washington'un aşk hayatını, hırslarını, hem olumlu hem de olumsuz ilgi ve eğilimlerini anlatıyor. Washington'un güçlü ve zayıf yönleri, erkek olarak kim olduğunu bulmak için araştırılır. Hepsi harika şeyler. Ancak kitap, tarzıyla lekelendi. Ellis sanki bir tezi savunuyor gibi yazıyor. Washington'daki onu ülkenin babası yapan itici güçleri belirlemeye ve kanıtlamaya çalışıyor, bu yüzden aynı temalara geri dönmeye devam ediyor. Bunun bir savunma makalesi için standart bir protokol olduğunu biliyorum, ancak en keyifli tarihsel biyografiyi yapmıyor. Keşke Ellis'in bir hikaye gibi oynamasına izin vermiş ve sonunda fikirlerini özetlemiş, hatta okuyucunun doğru olduğunu düşündüğü yönde itmiş olmasını isterdim. Bunun yerine, kapsayıcı fikirlerini okuyucuyu boyun eğdirmek için körelmiş bir araç olarak kullanıyor, aksi takdirde ilginç bir kitabı biraz sıkıcı hale getiriyor.