mucahits

M itibaren سُــــروج، Sudan itibaren سُــــروج، Sudan

Okuyucu M itibaren سُــــروج، Sudan

M itibaren سُــــروج، Sudan

mucahits

Bu kitap tüm Hemingway mitolojisine ilginç bir bakış açısı getirdi. İlk karısı Hadley'nin bakış açısıyla yazılan roman, Papa Hemingway'i sürükleyen şeytanlardan bazılarını öneriyor. Hadley, 1920'lerin Paris'teki derinliğinden sempatik bir karakter olarak tasvir ediliyor, ancak iyi bir eş olmak için elinden geleni yapıyor. Ne yazık ki, 19. yüzyılın bir yaratığı ve Hemingway hızla onu yoruyor. Birbirlerini veya birbirlerinin fikrini sevdiklerine inanıyorum, ama kesinlikle birbirleri için uygun değiller. Onların iyi "arkadaşı" Pauline ihanet tarafından uçurulmuştu. Kendisini "modern" bir kadın olarak düşünmüş olsa da, gerçekte bencildi. Paris setlerinin çoğu yaptı. 1920'ler kendine düşkün bir yaştı, ama bu insanların çoğu aşırıydı. Birçoğu için, sanat gerçek oldukları tek şeydi. Bu kitap ilginç bir dönem parçası ve ilişkilere dair bir örnek.

mucahits

Bu kitap hakkında sevmediğim tek şey, yazarın gerçekten şişman olduğuna inanmak için çok zor buldum. Kendine güvenme seviyesine ulaşmışsa, şapkam ona kapalıdır. Bu ülkedeki tüm obezite konusu hakkında alternatif ve ferahlatıcı bir bakış açısı için okumaya değerdi. Keşke bedenimi yazarın yaptığı gibi kabul edebilseydim. Bu, onun vücut imajından endişe duyan herkes için hızlı ve ilginç bir okuma. Kesinlikle tavsiye ederim.

mucahits

Yayımlandığından beri bunu okumak mantıklı. Muhtemelen Noel'e daha yakın okumalıydım;) Gerçekten keyif aldım. Yazarlar, çocuklarını yatakta birbirlerine atmadan önce hikayenin gelişmesine izin verdiğinde hoşuma gidiyor. Kesinlikle bana yapışacak ve olacak bazı sahneler var. Çok sevmediğim tek şey Zach'in kız kardeşiydi. Hikayeye ya da en azından Ben / Ben'in annesinin onu aldığı yere gerçekten bir şey eklemiş gibi hissetmiyorum. Bu boşa giden bir fırsat gibi görünüyordu. Uzak bir Teyze falan kalmak için de gönderilmiş olabilir. Onun erkeklerle sohbet ettiğini görmek isterdim, ya da ... bir şey. Ama bunun dışında hızlı ve kolay bir okuma oldu. Çabuk çünkü okumak için almaya devam ettim, bu yüzden hızlı geçti.

mucahits

شعر يشبه اللوحات التجريدية , يحتاج لذائقة لم أصل إليها , أعجبني منه بعض المقاطع , و لكن لا يمكنني أن أقيمه بشفافيه لأنني لم ادرك كثيرا من معانيه